پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
کد خبر: ۱۴۳۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۹

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* پیوستن به FATF، نرم‌افزار آن‌لاین اطلاعات مبادلات مالی و پولی کشور را در اختیار دشمن غدار و تحریم‌گر می‌گذارد و کوچک‌ترین حرکت کشور به منظور دور زدن تحریم را به دشمن نشان می‌دهد. تحریم‌گران از یک سال قبل این برنامه ننگین را در کشور مطرح کردند تا مطابق آن قبل از تحریم‌های بزرگ FATF در مجلس تصویب شود و زیرساخت کنترل پولی کشورمان به طور کامل در دست دشمن باشد! اگرچه اکنون نیز با اجرای غیرقانونی و پیشدستانه آن، بخشی از اطلاعات گرانبهای مالی تحویل دشمن شده است ولی در آینده مسببین تصویب و قانونی کردن این خیانت با توجه به روشن شدن ابعاد خطرناک آن هیچ عذری نخواهند داشت.
6111---0912
* قراردادها و پیمان‌های بین‌الدولی مانند برجام و FATF کشور و ملت را در چنگال دشمن قرار خواهد داد. چرا دولتی‌ها و گروهی از نمایندگان مجلس متوجه این خطر برای ملت و نظام نیستند.
8895---0919
* واقعاً شرم‌آور است که نمایندگان مجلس به یک فوریت طرح شفافیت آراء خود رأی نمی‌دهند ولی برای پیوستن به FATF سینه چاک می‌کنند!
سوری از تهران
* عوامل بیگانه از جمله انگلیس خبیث و فرانسه بدعهد و برخی حاشیه‌نشین‌های خلیج فارس در نوسانات قیمت ارز و سکه مؤثر بوده‌اند این واقعیت باید با جدیت مد نظر مسئولان دولتی و دستگاه‌های امنیتی قرار گیرد.
8728---0912 و 3949---0912
* ساکن کرمانشاه هستم. اخیراً به طور اتفاقی متوجه شدم عده‌ای دلار در داخل کشور خریداری می‌کنند و به رابط‌های کشور امارات در سلیمانیه عراق تحویل می‌دهند و تأکید می‌کردند که نباید اجازه دهند قیمت دلار کاهش پیدا کند.
5766---0918
* از نیروهای امنیتی و انتظامی به خاطر تعقیب و دستگیری عاملان افزایش قیمت کاذب ارز و سکه تقدیر و تشکر می‌کنم. ان‌شاءالله شاهد تداوم این روند تا رسیدن به قیمت واقعی دلار باشیم.
8631---0918
* به دستگاه قضایی پیشنهاد می‌کنم حکم اعدام مفسدان اقتصادی برای عبرت مفسدان دیگر در میدان فردوسی تهران اجرا شود.
جان‌نثاری
* اگر وزارتخانه‌های اقتصادی با هم هماهنگ بودند به راحتی می‌توانستند بازار را کنترل کنند و مانع رشد قارچ‌گونه قیمت ارز و سکه و اقلام مصرفی مردم می‌شدند... حال چرا مشکل هماهنگی دارند و اجازه می‌دهند برخی سایت‌های ضد انقلاب کنترل قیمت ارز و سکه را در اختیار داشته باشند خدا می‌داند!
دشتی
* روی کار آمدن ترامپ در آمریکا یک موهبت الهی است حیف که در کشورمان دولتمردان مدیران ضعیفی هستند و نمی‌توانند از این فرصت برای تکیه بر امکانات و استعدادهای داخلی و پیشرفت کشور و صرف‌نظر کردن از نگاه به دست غرب بهره ببرند.
0049---0911
* در تاریخ 97/7/11 در پاتوق‌های خرید و فروش ارز شهر مشهد قدم می‌زدم، خریداران با تلفن‌های 3 ثانیه قیمت را می‌پرسیدند و بعد قیمت بالای دلار را فریاد می‌زدند! ولی وقتی فروشنده حاضر می‌شد دبه می‌کردند و نمی‌خریدند! به نظر می‌رسد یک جو تبلیغاتی کاذب، برای بالا نگه داشتن قیمت ارز توسط سوداگران شکل گرفته است!
9020---0935
* اعلام خرید دلار توسط بانک‌ها به قیمت بازار ثانویه موجب توقف افت قیمت ارز شد. چرا که با این سیاست و تصمیم دولت صاحبان دلار و دلال‌ها خیالشان بابت فروش راحت شد.
6807---0913
* متاسفانه درآمدهای نجومی بادآورده و پول‌های کثیف، بدون مالیات و شناسنامه از طریق دلالی کاذب مثل ارز و سکه، خودرو، احتکار کالا، رانت و... توسط سوداگران و دلالان وارد بازار مسکن شده و مصرف‌کنندگان واقعی را شدیدا دچار مشکل کرده است. در هیچ کجای دنیا مسکن کالای سرمایه‌ای و سوداگری نیست و دریافت مالیات از عایدی سرمایه این بخش یک اصل تلقی می‌شود. لذا وزارت راه و شهرسازی باید به جای حاشیه رفتن، به اجرای قانون مصوبه 94، اخذ مالیات از خانه‌های خالی از سکنه اقدام و با دلالان و سوداگران مسکن برخورد کند.
9478---0919
* چرا در کنار 35 متهم که در زمان دستگیری‌شان دلار 9 هزار تومان بود متهمین که دلار را به 19 هزار تومان رساندند محاکمه نمی‌شوند؟
0293---021
* خطاب به آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری بنویسید عذرخواهی شما در این شرایط به چه درد مردم می‌خورد؟ حق این است که به جای پوزش بگذارید کشور توسط مدیرانی دردآشنا و جهادی نجات پیدا کند.
8902---0914
* آقای جهانگیری در طی مدتی که ارز روندی صعودی را طی می‌کرد خنثی عمل می‌کردند. چه شده که به محض ریزش قیمت ارز و سکه در بازار سعی دارد این ماجرا را مصادره به مطلوب کند؟
4362---0901
* فتنه اقتصادی اخیر آخرین توطئه جبهه استکبار نخواهد بود لذا آنچه که حائز اهمیت است آمادگی کامل برای مقابله با تهدیداتی است که در اتاق جنگ‌های دشمنان مثل وزارت خزانه‌داری آمریکا و... در مراحل تکمیلی است.
3885---021
* مردم کشورمان می‌توانند با گران نخریدن جلوی رشد قیمت‌ها را در بازار بگیرند. اگر عطش خرید ارز توسط مردم پایین بیاید نرخ ارز به پایین‌ترین نرخ سقوط خواهد کرد.
9590---0914
* سران بعضی از کشورهای عربی مثل عربستان تا چقدر می‌خواهند در مقابل آمریکا خوار و ذلیل باشند. ایستادن محمدبن سلمان ولیعهد عربستان مانند غلام خانه‌زاد در مقابل ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا دل هر مسلمان را به درد می‌آورد. ترامپ هم که دائما این بدبخت‌های دنیا و آخرت را تحقیر می‌کند و ادامه حیاتشان را منوط به حمایت آمریکا اعلام می‌کند.
علیمردانی
* رای دیوان بین‌المللی لاهه نشان داد برجام هیچ دستاوردی برای کشور نداشته است و نخواهد داشت و از این طریق به هیچ چیز نخواهیم رسید. چون استناد این دادگاه به پیمان مودت بود نه برجام.
2914---0990
* چرا کار خروج کامل انبارها از داخل شهرها به مناطق مشخصی که از قبل آماده شده است صورت نمی‌گیرد؟ تعداد زیاد انبارها در داخل شهر نقش اصلی در مخفی کردن کالاها داشته است. چون کشف این انبارها در زوایای پنهان شهرها دشوار است.
3152---021
* در بانک ملی منتظر نوبتم بودم که تلویزیون ساخت کره‌جنوبی نصب شده در بانک توجه مرا به خود جلب کرد. با خود گفتم وقتی بانک ملی ارزشی برای تولید ملی قائل نیست چه توقعی از دیگران می‌توان داشت؟!
بهبودی
* آقای روحانی بنده جانباز جنگ تحمیلی هستم، فرزندانم زمان ازدواج کردنشان گذشته است، شغلی ندارند، اگر توان دولت شما فقط همین مقدار است اجازه بدهید نیروهای انقلابی وارد میدان شوند.
9836---0935
* دولتمردان شهر فردوس را در ردیف شهرهای کمتر توسعه یافته تعریف کرده و برای آن بودجه خاص تعیین و ابلاغ کرده‌اند و در مورد شهر قائن این نظر را ندارند. عرض بنده این است که شهر قائن چه فرقی با فردوس دارد؟
5255---0915
* فرزند جانباز و متأهل هستم. با شرکت در آزمون استخدامی خواستار جایگزین شدن شغل پدرم در دانشگاه پیام نور اردستان می‌باشم ولی سنگ‌اندازی می‌کنند. بنویسید تمجید زبانی از جانبازان و ایثارگران به چه درد می‌خورد؟ راست می‌گویند مشکل اشتغال فرزندان جانبازان را حل بکنند.
0596---0913نام:
ایمیل:
* نظر: