چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
کد خبر: ۱۴۲۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
پرونده حق پخش ۳۱۶ هزار دلاری چهار بازی تیم ملی فوتبال در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در مراحل نهایی است. به گفته‌ رئیس ‌کمیته اخلاق، رای این پرونده پس از دریافت پاسخ استعلام‌های نهایی نهادهای ذی‌ربط به زودی صادر خواهد شد.

پرونده حق پخش ۳۱۶ هزار دلاری بازی‌های تیم ملی فوتبال در دوران ریاست علی کفاشیان بر فدراسیون فوتبال همچنان باز است و کمیته اخلاق درباره صدور رای نهایی این پرونده منتظر دریافت پاسخ استعلام‌هایی است که از نهادهای مرتبط با موضوع انجام داده است.
موضوع حق پخش تلویزیونی چهار دیدار تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی مقابل تیم‌های گوام، ترکمنستان، هند و عمان پای تعدادی از مدیران فعلی و سابق فدراسیون فوتبال را به کمیته اخلاق باز کرده است. پرونده‌ای که با احضار افراد مرتبط با پرونده آغاز و مراحل دادرسی آن در کمیته اخلاق در حال انجام است.
در حالی که شرکت MP&SILVA به عنوان شرکت طرف قرارداد فدراسیون فوتبال برای پخش چهار دیدار مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2014 مدعی است برای هر یک از این بازی‌ها مبلغ ۷۹ هزار دلار (جمعا مبلغ ۳۱۶ هزار دلار) به فدراسیون فوتبال پول داده، اما اسنادی در این باره در فدراسیون فوتبال وجود ندارند.
مرتضی تورک با بیان اینکه این پرونده هنوز منجر به صدور رای نشده است، اظهار کرد: به منظور کسب اطلاعات بیشتر از صدا و سیما و مراجع مختلف استعلام گرفته‌ایم اما هنوز پاسخی ارائه نشده است. زمانی که پاسخ‌ سؤالات استعلام شده به دست‌مان برسد، رای این پرونده را صادر می‌کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: