پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
کد خبر: ۱۴۱۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
سخنگوی تعزیرات حکومتی از کشف محموله ۵۰ میلیارد تومانی لوازم یدکی خودرو در سمنان با گزارش‌های مردمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، سیدیاسر رایگانی گفت: با دریافت گزارش مردمی در مورد اختفای لوازم یدکی در یک انبار، گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان سمنان با همراهی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی به محل اعزام شدند.
رایگانی افزود: در بررسی از این انبار مشخص شد که لوازم یدکی خودرو شامل صفحه کلاج، میل لنگ و سوپاپ به ارزش 50 میلیارد تومان در این انبار نگهداری می‌شود.
وی ادامه داد: محموله مذکور موقتا توقیف و پرونده برای بررسی بیشتر در تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار گرفت و مالک محموله به شعبه رسیدگی‌کننده احضار شد. متهم پس از حضور در شعبه ضمن اظهار اینکه فردی دو تابعیتی است؛ اسناد گمرکی مربوط به سال‌های 86 و 89 تا 93 را ارائه کرد که این مدارک قانونی و مورد قبول نبود.
سخنگوی تعزیرات حکومتی اظهار داشت: با توجه به عدم ارائه مدارک قانونی و ثبت نشدن محموله مذکور در سیستم جامع سامانه انبارها، تخلف محرز اعلام و قرار بازداشت این متهم صادر و وی روانه زندان شد.رایگانی در مورد سرنوشت این محموله گفت: این محموله فعلا توقیف شده، ظن به قاچاق و اختفا و گران‌فروشی در این پرونده مطرح است و پس از اثبات قطعی تخلف برابر قانون در مورد این کالاها تصمیم‌گیری می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: