سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
کد خبر: ۱۳۹۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
در تماس سرلشکر باقری با وزیر دفاع سوریه عنوان شد
رئیس ‌ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌و‌گوی تلفنی با سپهبد علی ایوب، ضمن تبریک پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه در مناطق مختلف این کشور، بر لزوم بازسازی هرچه سریعتر مناطق آزاد شده و آغاز فعالیت‌های اقتصادی در این مناطق تأکید کرد.

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار محمّد باقری- رئیس‌ستاد کل نیروهای مسلح ایران- و سپهبد علی ایوب- وزیر دفاع کشور سوریه-در تماس تلفنی، پیرامون آخرین وضعیت منطقه نبرد و شکست‌های پی‌در‌پی تروریست‌ها در سوریه گفت‌وگو کردند.
سرلشکر باقری در این گفت‌وگو با تبریک پیروزی‌های اخیر ارتش سوریه در مناطق مختلف به ویژه درعا و مناطق جنوب این کشور، اظهار امیدواری کرد که ارتش این کشور بتواند گام‌های آخر مبارزه با تروریست‌ها را محکم‌تر از گذشته برداشته و مردم سوریه در آینده نزدیک شاهد خروج تروریست‌ها و دیگر نیروهای ‌اشغالگر و بیگانه از تنف و شرق فرات باشند.
رئیس‌ ستاد کل نیروهای مسلح همچنین با بیان اینکه امیدواریم به زودی شاهد بازگشت مردم مقاوم سوریه به شهرها و روستاهای خود باشیم، برلزوم بازسازی هرچه سریعتر مناطق آزاد شده و آغاز فعالیت‌های اقتصادی در این مناطق تأکید کرد.
سپهبد علی ایوب نیز در این گفت‌و‌گو، ضمن قدردانی از رهبر معظم انقلاب، دولت، ملت و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حمایت مستمر از مردم سوریه در مبارزه طولانی مدت با تروریست‌های تکفیری و موضع‌گیری‌های شجاعانه مسئولین جمهوری اسلامی ایران، از شرایط و روند پیروزمندانه در میادین نبرد اعلام رضایت کرد و از سرلشکر باقری برای حضور در سوریه دعوت به عمل آورد.


نام:
ایمیل:
* نظر: