پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۶
کد خبر: ۱۳۶۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* اروپایی‌ها اجرای بسته پیشنهادی خود را تا آبان ماه به تعویق انداخته‌اند. از قرار معلوم آنها همه کارهای خود را با آمریکا از قبل هماهنگ کرده‌اند. در این شرایط بهترین اقدام برای ما تعلیق برجام تا آبان ماه است.
6111---0912
* کنترل تنگه‌های هرمز و باب‌المندب موثرترین ابزار مذاکره با غرب خواهد بود. راه همان است که حضرت امام خمینی(ره) فرمود: «اگر جهانخواران بخواهند در مقابل دین ما بایستند ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد.»
7744---0935
* متأسفانه کاسبان برجام حاضر نیستند از اتفاقات گذشته عبرت بگیرند و یا تذکرات دلسوزان را بپذیرند. مشکلات امروز ما طراحی جریان سلطه است که یک ضلع آن، اروپای خدعه‌گر است. چرا دشمن را دوست تلقی می‌کنید؟ پرونده انگلیس، فرانسه و آلمان در 4 دهه گذشته مملو از خباثت است. اگر دلتان برای ایران می‌سوزد بس کنید و راه را عوض کنید.
دولابی
* بعضی دولتمردان کار را به جایی رسانده‌اند که اگر طرف غربی‌ها توهین هم بکنند واکنشی نشان نمی‌دهند. در کشور هلند به دو دیپلمات و کارمند سفارت کشورمان توهین کرده‌اند ولی وزارت خارجه کشورمان هنوز نمی‌داند چه باید بکند!
0049---0911
* انصافا در تمامی عرصه‌ها سپاه پاسداران بحمدالله خوش درخشیده است در تولید بنزین با کیفیت و خودکفایی در آن، در آب‌رسانی پروژه غدیر 2 به خرمشهر و آبادان، در خط مقدم مقاومت و نجات ملت عراق و سوریه از دست تکفیری‌ها و...! و خیلی از پیشرفت‌های کشور مرهون تلاش و تفکر سپاه است... بی‌جهت نبود که امام راحل فرمودند؛ اگر سپاه نبود کشور هم نبود.
3546---0918
* آقای عراقچی پس از 5 سال اظهار داشته که دست اروپا و آمریکا در یک کاسه است! چیزی که بارها رهبری و منتقدان دلسوز به دولت گوشزد کرده بودند ولی گوش شنوایی نبود که بشنود و این همه خسارت به کشور تحمیل نکند!
9590---0914
* نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی! بدانید تاریخ بدون کمترین ملاحظه تمام اقدامات شما را رصد نموده و در معرض افکار عمومی آیندگان قرار خواهد داد. صفحه سیاه برجام 20 دقیقه‌ای برای تاریخ مجلس کافی است، لطفا برگ دیگری بر آن نیفزایید.
ابوالقاسمی- قم
* با بازگشت برنامه هسته‌ای کشورمان دشمنان به نقطه صفر و همان جایی که چند سال قبل بودند باز می‌گردند و دیگر اجازه سرک کشیدن به دانشگاه‌ها و مراکز حساس نظامی را نخواهند داشت.
3152---021
* شرکت‌های تولیدکننده خودرو داخلی از تحویل خودروهای پیش‌فروش شده امتناع کرده و از سپرده‌گذاران خواسته‌اند برای پس گرفتن پول خود اقدام نمایند. خیلی راحت! آیا تصمیم دارند خودروها را با دو برابر قیمت در بازار آزاد به فروش برسانند؟ چرا دولت جلوی سودجویی این عده فرصت‌طلب را نمی‌گیرد؟
یکی از اساتید دانشگاه
* تخلفات خودروسازان داخلی کمتر از تخلف قاچاق خودرو در کشور نیست. گرانی افسارگسیخته خودروهای بی‌کیفیت داخلی با وجود انبار کردن انبوه خودروها در پارکینگ اتفاق افتاده است. این یک تخلف از ده‌ها تخلف خودروسازان در طی یک سال گذشته بوده است.
1059---013
* امید آن داریم با ساخت و توسعه نیروگاه‌های خورشیدی در کشور شاهد استفاده از این نوع انرژی پاک و دارای فن‌آوری بومی در آینده‌ای نزدیک در منازل هموطنان باشیم.
6263---0938
* مگر اکثر تامین عمده آهن و فولاد کشور از تولیدات داخلی نیست پس چرا به یکباره اینقدر با افزایش قیمت روبرو می‌شویم؟! چرا بازار رها شده و هر کس هرچه دارد بر اساس امیال خود به فروش می‌رساند و حساب و کتابی در کار نیست؟
1382---0915
* دولت که هیچ اقدامی نمی‌کند. باز خدا را شکر که نیروی انتظامی برخورد با قاچاقچیان ارز و سکه را شروع کرده است.
6331---0912
* چندین ماه یکی از اخبار ثابت رسانه‌ها، افزایش تا 20 درصدی حقوق بازنشستگان در سال 97 و نزدیک شدن آن به حقوق شاغلان بود ولی در عمل با 10 درصد افزایش مواجه شدیم. یعنی این همه خبر صرفا برای استماع بود؟
موسوی بازنشسته- تبریز
* با تشکر از مسئولان به خاطر احداث مترو اصفهان. درخواست می‌شود یکی دو ایستگاه دیگر نیز در منطقه شهرک خانه اصفهان که در نزدیکی مسیر مترو و نزدیک ملک‌شهر قرار دارد احداث کنند.
محمود بلیغیان- اصفهان
* علی‌رغم تاکید مسئولان وزارت نیرو در صرفه‌جویی آب و برق، متاسفانه در روزهای آفتابی وقتی از اتوبان تهران- قزوین تردد می‌کردم از تهران تا قزوین با چراغ‌های روشن اتوبان مواجه بودم!
سیدجواد قمی
* تروریست‌های اقتصادی بدون اینکه به مردم معرفی شوند ناشناخته باقی می‌مانند. چرا از ادامه روند پیگیری پرونده این تروریست‌های اقتصادی به مردم اطلاع‌رسانی نمی‌شود؟ از دستگاه قضایی می‌خواهیم مردم را در جریان نحوه رسیدگی به جرائم این مفسدان قرار دهند.
2767---0919
* بازرسی آژانس انرژی اتمی از مراکز علمی کشورمان اهانت به تمام جامعه علمی کشور است و با توجه به سابقه بد آژانس در ایران اسلامی و بدعهدی طرف مقابل در انجام تعهدات هسته‌ای مردم ایران به بازرسان آژانس باید به چشم جاسوس نگریست.
9810---0919
* تلفن همراه در داخل تونل‌های متروی تهران آنتن‌دهی مناسبی ندارد. لذا از اپراتورها تقاضا دارم نسبت به رفع آن اقدام کنند.
1226---0912
* در تاریخ 97/4/19 در آزاد راه زنجان - قزوین وقتی پلیس ما را متوقف کرد و بهانه‌ای برای جریمه نیافت به علت کمربند نبستن سرنشین‌های عقب خودرو جریمه‌ام کرد در حالی که بیش از 95 درصد و شاید هم بیشتر سرنشینان عقب کمربند نمی‌بندند و پلیس هم کاری به آنها ندارد. اگر قانون است چرا فراگیر نیست. آیا قانون گفته است که گاه و بیگاه از هر چند صد خودرو یکی را انتخاب کنیم؟!
یک هم وطن
* چند ماهی است که در هنگام مبادلات مردم از طریق دستگاه‌های کارتخوان، انتقال مبلغ متأسفانه به جای 2-3 ساعت بعد، به روز بعد موکول می‌شود و اگر به روز تعطیلی بخورد پس از گذشت حدود 35-6 ساعت به حساب واریز می‌شود! ما با همان فروش کم مغازه‌مان زندگی خود را سروسامان می‌دهیم ما که نجومی بگیر و فروشنده میلیونی و میلیاردی نیستیم. نکند این هم از تبعات FATF و... است؟! لطفاً مسئولان امر پاسخ دهند.
هاشمیان
* شرکت دخانیات بنا به گفته یکی از مسئولان بیش از دو ماه است که در استان یزد سیگار توزیع نکرده در نتیجه قیمت سیگار سه برابر شده است. سؤال می‌کنیم تعزیرات و بازرسی اصناف در این مورد چه کاره هستند؟
4799---0918
* در شهر بهبهان برای ثبت‌نام دبستان به بهانه غربالگری سلامت باید 25 هزار تومان پرداخت کنیم وگرنه از ثبت‌نام فرزندانمان خودداری می‌کنند! لطفا پی‌گیری کنید.
4608---0916
* قیمت اجاره مسکن در تهران موجب شده مستأجران توان جابه‌جایی را نداشته باشند. نبود قانونی جامع در خصوص نحوه تعیین بهای اجاره مسکن از سوی صاحب‌خانه‌ها و نحوه عقد قرارداد توسط املاک، مستأجرین را به صورت تنها خسارت‌دیده در این عرصه درآورده است.
8875---0901
* حقوق فرهنگیان یک ریال اضافه می‌شود عالم و آدم را باخبر می‌کنند ولی مدیران نجومی حقوق می‌گیرند زمانی می‌گذرد و به صورت اتفاقی افشاء می‌شود. چرا باید پاداش خدمت معلمین اقساطی پرداخت شود؟
5255---0915
* فرهنگی بازنشسته هستم. بانک [...] در صومعه‌سرا در هر ماه کارت و حساب بنده را مسدود می‌کند بارها شکایت کرده‌ام و نتیجه‌ای نداشته است. اگر هدفشان ایجاد نارضایتی می‌باشد بدانند دولت‌ها می‌آیند و می‌روند و پیوند ما به نظام و کشور گسستنی نیست.
0084---0911نام:
ایمیل:
* نظر: