دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
کد خبر: ۱۳۴۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
برنامه کامل دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی 2018

گروه اول
پنجشنبه 24 خرداد 1397
* روسیه .................................................................................. عربستان (ساعت 19:30)
جمعه 25 خرداد 1397
* مصر.......................................................................................... اروگوئه (ساعت 16:30)
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397
* روسیه .......................................................................................... مصر (ساعت 22:30)
چهارشنبه 30 خرداد 1397
* اروگوئه ................................................................................. عربستان (ساعت 19:30)
دوشنبه 4 تير 1397
* اروگوئه ..................................................................................... روسیه (ساعت 18:30)
* عربستان ...................................................................................... مصر (ساعت 18:30)
    ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه دوم
جمعه 25 خرداد 1397
* مراکش ........................................................................................ ایران (ساعت 19:30)
* پرتغال ...................................................................................... اسپانیا (ساعت 22:30)
چهارشنبه 30 خرداد 1397
* پرتغال ..................................................................................... مراکش (ساعت 16:30)
*ایران ........................................................................................... اسپانیا (ساعت 22:30)
دوشنبه 4 تير 1397
* اسپانیا ..................................................................................... مراکش (ساعت 22:30)
* ایران ......................................................................................... پرتغال (ساعت 22:30)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه سوم
شنبه 26 خرداد 1397
* فرانسه ..................................................................................... استرالیا (ساعت 14:30)
* پرو ......................................................................................... دانمارک (ساعت 20:30)
پنجشنبه 31 خرداد 1397
* دانمارک ................................................................................. استرالیا (ساعت 16:30)
* فرانسه ............................................................................................. پرو (ساعت 19:30)
ﺳﻪشنبه 5 تير 1397
* دانمارک ................................................................................... فرانسه (ساعت 18:30)
* استرالیا ........................................................................................... پرو (ساعت 18:30)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه چهارم
شنبه 26 خرداد 1397
* آرژانتین .................................................................................. ایسلند (ساعت 17:30)
* کرواسی ................................................................................... نیجریه (ساعت 23:30)
پنجشنبه 31 خرداد 1397
* آرژانتین ................................................................................ کرواسی (ساعت 22:30)
جمعه 1 تير 1397
* نیجریه ..................................................................................... ایسلند (ساعت 19:30)
ﺳﻪشنبه 5 تير 1397
* نیجریه .................................................................................. آرژانتین (ساعت 22:30)
* ایسلند ................................................................................... کرواسی (ساعت 22:30)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه پنجم
یکشنبه 27 خرداد 1397
* کاستاریکا ........................................................................... صربستان (ساعت 16:30)
* برزیل ..................................................................................... سوئیس (ساعت 22:30)
جمعه 1 تير 1397
* برزیل ............................................................................................... کاستاریکا (16:30)
* صربستان .............................................................................. سوئیس (ساعت 22:30)
چهارشنبه 6 تير 1397
* صربستان .................................................................................. برزیل (ساعت 22:30)
* سوئیس .............................................................................. کاستاریکا (ساعت 22:30)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه ششم
یکشنبه 27 خرداد 1397
* آلمان ...................................................................................... مکزیک (ساعت 19:30)
دوشنبه 28 خرداد 1397
* سوئد .................................................................................. کره‌جنوبی (ساعت 16:30)
شنبه 2 تير 1397
* کره‌جنوبی ............................................................................. مکزیک (ساعت 19:30)
* آلمان ............................................................................................ سوئد(ساعت 22:30)
چهارشنبه 6 تير 1397
* مکزیک ...................................................................................... سوئد (ساعت 18:30)
* کره‌جنوبی ................................................................................. آلمان (ساعت 18:30)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه هفتم
دوشنبه 28 خرداد 1397
* بلژیک .......................................................................................... پاناما (ساعت 19:30)
* تونس ...................................................................................... انگلیس (ساعت 22:30)
شنبه 2 تير 1397
* بلژیک ........................................................................................ تونس (ساعت 16:30)
یکشنبه 3 تير 1397
* انگلیس ....................................................................................... پاناما (ساعت 16:30)
پنجشنبه 7 تير 1397
* انگلیس ...................................................................................... بلژیک(ساعت 22:30)
* پاناما ........................................................................................ تونس (ساعت 22:30)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
گروه هشتم
ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397
* کلمبیا .......................................................................................... ژاپن (ساعت 16:30)
* لهستان ................................................................................... سنگال (ساعت 19:30)
یکشنبه 3 تير 1397
* ژاپن ......................................................................................... سنگال (ساعت 19:30)
* لهستان .................................................................................... کلمبیا (ساعت 22:30)
پنجشنبه 7 تير 1397
* سنگال ...................................................................................... کلمبیا (ساعت 18:30)
* ژاپن ......................................................................................... لهستان(ساعت 18:30)



نام:
ایمیل:
* نظر: