يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
کد خبر: ۱۳۴۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
لشگرکشی روس‌ها و گرجی‌ها به سرزمین‌های ‌اشغالی
مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد در رده سنی پایه با تشریح عملکرد نمایندگان جوان و نوجوان کشورمان در تورنمنت‌های اعزامی از ابعاد تازه‌ای از حضور کشتی‌گیران روسی و گرجستانی‌الاصل در ترکیب تیم‌های کشتی رژیم صهیونیستی خبر داد.

امیر توکلیان درباره عملکرد تیم‌های ملی کشتی آزاد پایه در مسابقات اعزامی گفت: رقابت‌های بین‌المللی رومانی با حضور 23 کشور در سطح بالایی در دو رده سنی نوجوانان و جوانان در شهر بخارست برگزار شد و یک میدان تدارکاتی خوب برای ما محسوب شد.
وی ادامه داد: تیم نوجوانان ما با 6 کشتی‌گیر جهت ارزیابی برخی نفرات و تعیین تکلیف یکی دو وزن در این رقابت‌ها حضور یافته بود که عملکرد خوبی داشتند. نوجوانان خود را برای رقابت‌های جهانی آماده می‌کنند و دهه دوم تیرماه باید در کرواسی به میدان بروند که تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی خود دنبال می‌کنند.
دارنده مدال نقره جهان گفت: همچنین جوانان کشتی‌گیر کشورمان نیز قبل از مسابقات آسیایی هند که اواخر تیرماه برگزار می‌شود در تورنمنت خوبی شرکت کردند. روس‌ها با تمام توان به رومانی آمده بودند و نفرات اول قهرمانی کشور خود را به همراه داشتند.
توکلیان تصریح کرد: از نکات قابل توجه در رقابت‌های رومانی سرمایه‌گذاری بسیار زیاد و عجیب رژیم ‌اشغالگر قدس در کشتی بود به طوری‌که آنها به ترتیب با 5 و 3 کشتی‌گیر جوان و نوجوانان روس و گرج به رومانی آمده بودند و قصد دارند با همین نفرات هم در رقابت‌های جهانی کرواسی و اسلواکی شرکت کنند که این موضوع زنگ خطری جدی برای کشتی ماست. وی در پایان خاطرنشان کرد: کشتی‌گیر وزن 86 کیلوگرم این رژیم ‌اشغالگر در رده سنی جوانان سطح بسیار بالایی داشت که در این مسابقات هم به مقام دوم رسید.


نام:
ایمیل:
* نظر: