يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۷
کد خبر: ۱۳۴۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
در آستانه رویداد همدان 2018:
معاون عمرانی استاندار همدان با اشاره به برقراری پرواز همدان - تهران به عنوان یکی از محورهای مهم در میزبانی از رویداد 2018 همدان گفت: متاسفانه تاکنون استقبال از این پرواز ضعیف بوده و تداوم آن به مشارکت مردم و آژانس‌های مسافرتی وابسته است.
همدان - خبرنگار کیهان:

محمودرضا عراقی در نشست خبری رویداد همدان 2018 افتتاح آزادراه همدان - ساوه - تهران و راه‌اندازی قطار همدان - مشهد را در راستای تقویت زیرساخت‌های گردشگری عنوان کرده و افزود: رفع اشکالات ریل راه‌آهن برای فعال شدن رسمی خط ریلی همدان - تهران و فعال شدن فرودگاه همدان از دیگر اقداماتی است که در راستای رونق صنعت گردشگری در استان همدان انجام شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان نیز با اشاره به اینکه در حوزه گردشگری تعداد موافقت‌ اصولی‌های صادر شده افزایش یافته است، اظهار کرد: در سال گذشته 34 موافقت اصولی در حوزه گردشگری صادر شد که این موضوع نشان از جذابیت سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری است.
علی مالمیر ادامه داد: سال گذشته 2 هتل در استان افتتاح شد و امسال نیز سه هتل دیگر در همدان افتتاح می‌شود و خوشبختانه هیچ کمبودی در حوزه هتلی برای میزبانی مهمانان خارجی همدان 2018 وجود ندارد.
وی به رشد 37 درصدی صادرات صنایع دستی در سال 96 نسبت به سال 95، اشاره و بیان کرد: شهرستان‌ها در بخش‌های مختلفی از استان رویدادها و برنامه‌های مختلفی خواهند داشت ازجمله شهرستان ملایر با 9 رویداد و شهرستان بهار با 2 رویداد قطعی در برپایی هرچه بهتر این میزبانی مشارکت خواهند داشت.
در پایان این مراسم از پوستر رویداد 2018 همدان رونمایی شد.نام:
ایمیل:
* نظر: