پنجشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۲
کد خبر: ۱۳۲۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* مجلس خبرگان رهبری از مسئولان اجرایی برجام خواسته است که از ملت عذرخواهی کنند. اگرچنین کاری را دولت نکند قطعاً ظلم به ملت است و فردای قیامت باید پاسخگو باشد. تعجب‌آور است که بیانیه صادر می‌کنند و پیش‌بینی‌کنندگان وضعیت فعلی و ناصحان روزهای مذاکره را به عذرخواهی به سبب پیش‌بینی صحیح و نصیحت‌های خیرخواهانه‌شان دعوت می‌کنند!
ابوالقاسمی از قم و عباسی از تهران و سرهنگ مشایخی
* در فرهنگ اسلام اصرار برگناه و توجیه گناه،نیز گناه است. از اصرار بر برجام سراسر خسارت و ننگ و توجیه زیانها، دست بردارید و با شهامت همان‌گونه که رئیس مجلس خبرگان رهبری از شما خواسته است، از ملت عذرخواهی کنید که قطعاً عزت شما در عذرخواهی است.
طباطبایی
* با خسارتی که در برجام به مردم وارد شد عذرخواهی بی‌فایده است و کم‌ترین کار استعفا است.
ایزدی- تهران
* در دنیا مرسوم است وقتی مسئولی در کار خود ناتوان است یا عملکرد مثبتی نداشته است از مردم عذرخواهی و استعفاء می‌کند. اما در ایران چگونه است امضاءکنندگان برجام با این همه خسارت که به کشور تحمیل کرده‌اند همچنان در رأس امورند و از منافع ملی سخن می‌گویند و حتی به بزرگانی که آنها را به عذرخواهی از مردم دعوت کرده‌اند حمله‌ور می‌شوند!
بخشنده - رشت
* دولتی‌ها و روزنامه‌های زنجیره‌ای حامی دولت تلاش دارند به مخاطبین القاء کنند مذاکرات برجام زیرنظر رهبری انجام شده است در حالی که اگر به هشدارهای رهبری گوش می‌دادند و عمل می‌کردند این همه خسارت به کشور وارد نمی‌شد. رهبری با تعیین شروط مشخص و معلومی با برجام موافقت کردند. چرا به این شروط عمل نشد؟
8367---0919 و 6271---0914
* برجام نمونه بارز بی‌تدبیری دولت است بدین خاطر که آمریکا نه تنها به برجام پایبند نبود بلکه بعد از خروج از برجام هزینه خروجش را هم از مردم ایران گرفت. چون آن برجام که این آقایان آن را امضا کردند و شروط رهبر معظم انقلاب را نادیده گرفتند به آمریکا اجازه می‌داد با چنین گستاخی رفتار کند.
4978---0918
* عذرخواهی مسئولین از مردم در مورد برجام از آن جهت لازم است که معیشت و اقتصاد را در گرو تحقق تعهدات کشورمان در تخریب برنامه هسته‌ای قرار دادند. رهبری از همان ابتدا بدبینی خود را نسبت به مذاکرات اعلام کرده بودند اما این آقایان بر این باور بودند که باید با کدخدا بست.
2811---021
* رهبر معظم انقلاب راه را نشان داده‌اند معنا ندارد دولت در برجام شکست خورده باقی بماند. مسئولان چند بار می‌خواهند از یک سوراخ گزیده شوند؟ چرا خروج اروپا در سال 84 از انجام تعهدات خود برای این دولت درس عبرت نشده است.
4784---0917
* از نمایندگانی که به قرارداد fatf رأی دادند سؤال می‌کنم مگر ما عضو اینترپل نیستیم و طبق قوانین بین‌المللی نباید مجرمین را به ما تحویل دهند. پس چرا خاوری را به ما تحویل ندادند؟ چرا این قدر با نقشه‌های دشمن ساده‌اندیشانه برخورد می‌کنید؟
طاهری- اصفهان
* آقای لاریجانی اظهار داشته 2 ماه روی برجام کار شد نه 20 دقیقه. عرض می‌کنم بله هر ماه روی آن کار شد و یک‌طرفه بودن و ایرادهای آن مطرح شد. ولی چرا به رغم اصرار برخی از نمایندگان غیرتمند اجازه اصلاح آنها را ندادید که آقای ظریف اظهار کند حتی قادر نیستیم یک حساب بانکی در اروپا باز کنیم؟!
9590---0914
* اروپا اگر هنری داشت اقتصاد بحران‌زده خود را نجات می‌داد. هر روز شاهد تظاهرات هزاران شهروند اروپایی به خاطر نسخه بد اقتصادی دولتهایشان هستیم. گره زدن اقتصاد و مشکلات کشور این بار با اروپا خود اشتباهی دیگر است که فهمیدنش سواد سیاسی نمی‌خواهد. ایران دارای پتانسیل‌های بسیار بالایی است که برای شناسایی آن کافی است باور کنیم و غرب را بهشت آرزوها ندانیم.
1283---0918
* آمریکا از برجام که به گفته دولتمردان توافقی بین‌المللی است خارج شد پس چرا دولتمردان نسبت به اعتراضی که دارند صحبتی از مجازات آمریکا نمی‌کنند؟ مجازات این نقض عهد در برجام چیست؟ اصلا چنین چیزی را درباره موجود شرور و بدسابقه‌ای مثل آمریکا در برجام گنجانیده بودید که آن طور با اطمینان صحبت می‌کردید؟
2668---0912
* آقای علی مطهری باید به این موضوع هم اشاره می‌کرد که تصویب برجام ظرف 20 دقیقه در مجلس چنین فاجعه‌ای را هم به بار می‌آورد. چون عدم کارشناسی و بررسی دقیق متن توافق تمام سنگینی کفه ترازوی منافع برجام را به سمت دشمن برد و مشتی وعده بی‌پشتوانه را تحویل ملت ایران داد. همه نمایندگانی که اسباب تصویب برجام در مجلس را فراهم کردند باید به مردم معرفی شوند. مگر نه اینکه دانستن حق مردم است؟
8643---0919 و 1700---0936
* اگر کارمندی در دولت در محل کار خود دچار قصور و تقصیر شود، به تخلفات اداری معرفی می‌شود. آیا نباید امضاکنندگان برجام پرخسارت مورد بازخواست قرار بگیرند که به رغم پیش‌بینی این عاقبت برای برجام در جلسات کمیته برجام توسط کارشناسان زبده، بازهم به برجام رای دادند.
6406---0912
* قرار بود برجام در کتب درسی گنجانده شود! بله خیلی خوب است این عبرت بزرگ با دستاوردهای خسارت محض، در کتاب‌های درسی تدریس شود تا آیندگان از فاجعه‌ای که برخی از سیاسیون به بار آورده‌اند با خبر شوند.
حسامی
* تلاش اروپا برای حفظ لاشه برجام برای به زانو درآوردن ایران است. دولت آقای روحانی نباید بیش از این موجبات تحقیر ملت در مقابل بیگانگان را فراهم سازد هرچه زودتر از برجام شکست‌خورده خارج شویم بهتر است.
5591---0912
* تنها کار سه کشور اروپایی این است تکه نانی از شیطان بزرگ بگیرند تا دستگاه دیپلماسی ما را به دنبال خود بکشند تا دست‌بند برجام را محکم‌تر از قبل کنند ولی هرگز از آن تکه نان به طرف مقابل ندهند! اما این بار ملت در برابر خطر خسارت مجدد کشور، آتش به اختیار عمل خواهد کرد!
بخشی‌پور
* آقای روحانی به جای اینکه پاسخ سوالات مردم در مورد فرجام برجام را بدهند تضمین پایبندی به اجرای تعهدات را به غرب داده‌اند!، مطالبات مردمی ناشی از وعده‌های برجامی گویا در دستور کار دولت نیست!
2470---0919 و 9891---0918
* وحدت همه گروه‌ها تنها داروی شفابخش و حلال تمام مشکلات است اما این وحدت باید حول محور ولایت شکل گیرد. نظام 5 سال با جناح منفعل همراهی کرد و ثمرات تلخ و هزینه‌های سنگین آن را با تمام وجود احساس کرد. دیگر هیچ عذر و بهانه‌ای برای شیفتگان غرب وجود ندارد. دیدیم هرچه عقب‌نشینی کردیم و ضعف نشان دادیم، هزینه مقاومت سنگین‌تر شد. پس همگی حول محور ولایت مجتمع شویم تا مقاومت با سرعت بیشتر و هزینه کمتر به راه خود ادامه دهد.
دولابی
* من یک واحد 50 متری را در بنگاه مسکن اجاره کردم و قرارداد به امضای طرفین رسید و 10 درصد جریمه برای خطاهای احتمالی قرار دادیم. مگر می‌شود صنعت هسته‌ای کشور را به باد بدهی و تبصره‌ای برای منافع کشورت نگذاشته باشی! کاسبان برجام چه پاسخی دارند؟!
2127---0912
* آقای روحانی! آقای ظریف! آقای صالحی صاحب قسم‌های جلاله! راکتور هسته‌ای اراک را با بتن پر کردید و قلب 80 میلیون ایرانی را به درد آوردید، منتقدان را به تمسخر گرفتید، ‌اورانیوم 20 درصد را نابود کردید، حال که حقیقت روشن شده، از ملت عذرخواهی کنید و ویرانه‌ها را از نو بسازید. به اروپای بدعهد دل نبندید که حکایت اینها مثل سگ زرد برادر شغال است.
5530---0936 و 2846---0935
* با خروج آمریکا از برجام و دست خالی نگه داشتن ایران هنوز دولتمردان ما خواب باغ گلابی را می‌بینند. موضع‌گیری عزتمندانه در این مورد موضع‌گیری انقلابی رهبری است که خطاب به دشمن قسم‌خورده ملت ایران فرمودند آقای ترامپ غلط می‌کنی.
8085---0912
* درود بر ارتش مقتدر و دشمن‌شناس سوریه و جبهه مقاومت که در پاسخ خیره‌سری جنگنده‌های رژیم جعلی صهیونیستی بیش از 50 موشک به مناطق حساس نظامی اطلاعاتی این رژیم کودک‌کش شلیک و ضمن درهم شکستن پروژه صهیونیستی گنبد آهنین، به حامیان غربی این ددمنش فهماند، امروز امنیت این رژیم جعلی شکننده‌ترین وضع را دارد و اگر شیطنت نماید حیفا و تل‌آویو با خاک یکسان خواهد شد.
5411---0918


نام:
ایمیل:
* نظر: