سه‌شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
کد خبر: ۱۳۲۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۴
واکنش صهیونیست‌ها به اظهارات دبیرکل حزب‌الله
اظهارات سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله غالبا با واکنش مقامات و رسانه‌های رژیم صهیونیستی مواجه می‌شود و مقامات این رژیم از مقابل تهدیدها و هشدارهای رهبر مقاومت بی‌تفاوت عبور نمی‌کنند.

‌رسانه‌های صهیونیستی بلافاصله پس از سخنرانی سیدحسن نصرالله اعلام کردند پیام خیلی ساده و بسیار گزنده است و این پیام این است که دوران آزادی عمل نیروی هوایی اسرائیل در سوریه به پایان رسیده است.
این رسانه‌ها افزودند، «نصرالله می‌گوید اگر اسرائیل از خطوط قرمز عبور کند، این بار دیگر عمق اسرائیل و نه جولان هدف قرار خواهد گرفت».
به گزارش تسنیم به نقل از المیادین، شبکه دوازدهم تلویزیون رژیم صهیونیستی دراین باره گزارش داد، سخنان نصرالله مبنی بر شلیک ۵۵ موشک به جولان از آن چیزی که رسانه‌ها منتشر کرده بودند، به حقیقت نزدیک‌تر بود.
سید حسن نصرالله دوشنبه شب طی اظهاراتی خاطر نشان کرد «رویارویی اخیر بین سوریه و دشمن صهیونیستی در جولان که چند روز قبل رخ داد، اهمیت بسیار بالایی دارد. ما دیدیم که اسرائیل برای وارونه جلوه دادن حقایق تلاش کرد و رسانه‌های عربی نیز تلاش کردند با فریبکاری حقایق را تغییر دهند و پیروزی محور مقاومت را به شکست تبدیل کنند. رسانه‌های کشورهای عربی خلیج‌فارس نیز گفتند که ۲۳ شهروند سوری و ایرانی در حملات اسرائیل به شهادت رسیدند که این صحت ندارد. ‎در نتیجه این رویارویی فقط سه سوری به شهادت رسیدند».‎ وی با بیان اینکه «حمله موشکی منحصر به فرد به مواضع اسرائیل در جولان، سرآغاز مرحله جدیدی در نبرد با این رژیم به شمار می‌رود»، تاکید کرد: «اسرائیل جرأت نکرد که واکنش نشان دهد، زیرا فهمید که دومین مرحله حملات موشکی، مرکز فلسطین ‌اشغالی را هدف قرار خواهد داد».‎ به گفته نصرالله، «‌پیام این حملات موشکی این بود که اسرائیل بداند اگر گمان می‌کند می‌تواند حمله کند و بکشد، اما با واکنشی روبه رو نخواهد شد، در ‌اشتباه است، زیرا واکنش در زمان و با شیوه مناسب صورت خواهد گرفت».


نام:
ایمیل:
* نظر: