پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
کد خبر: ۱۳۲۴۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید امکاناتی را در استادیوم آزادی برای بعضی از فدراسیون‌ها در نظر گرفتیم تا سالن‌ها و ساختمان‌های اداری‌شان را بسازند.

محمدرضا داورزنی در تازه‌ترین صحبت‌های خود با‌اشاره به کمبود امکانات برخی فدراسیون‌های ورزشی اظهار داشت: با دستور وزیر ورزش و جوانان و کمک شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی، امکاناتی را در استادیوم آزادی برای بعضی از فدراسیون‌ها در نظر گرفتیم تا سالن‌ها و ساختمان‌های اداری‌شان را بسازند. در حال حاضر با پیگیری‌های رسول خادم انستیتیوی فدراسیون کشتی در کنار دریاچه آزادی در حال ساخت است. داورزنی تاکید کرد: قرار نیست یک سالن تخصصی از فدراسیون خاص گرفته شود ولی از طرف دیگر به دنبال آن هستیم تا سالن‌های تخصصی رشته‌های مختلف را در استان‌ها ایجاد کنیم. سالن شهید افراسیابی هم در حال تبدیل به سالن مسابقه‌ها است و به تدریج با تجهیز امکانات در پی برگزاری رقابت‌های مختلف ورزشی در سالن افراسیابی هستیم.
وی در ادامه به موضوع تمدید قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال‌اشاره کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان به هیچ عنوان در تصمیمات فدراسیون‌ها دخالت نمی‌کند. در واقع در شان وزارت ورزش و جوانان نیست که وارد حیطه تصمیمات یک فدراسیون شود. برای ما تصمیمات فدراسیون‌ها مهم است. معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به این سؤال که چه اقدامی برای جلوگیری از پناهندگی برخی از ورزشکاران در کشورهای مختلف و آن هم پس از اعزام از طریق فدراسیون‌ها انجام گرفته است گفت: باید در وهله اول در انتخاب و گزینش افراد دقت کرد. برای هر کسی که عرق پرچم کشور خودش را نداشته باشد، نباید سرمایه‌گذاری کرد. این افراد خیلی کم هستند اما نباید باشند. در ضمن عده‌ای بیرون فدراسیون‌ها این افراد را تحریک می‌کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: