سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۱
کد خبر: ۱۳۲۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
سرمربی تیم ملی والیبال ۱۵ بازیکن را برای اعزام به اردوی برون مرزی صربستان انتخاب و معرفی کرد.

مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال سال ۲۰۱۸ مردان از چهارم خردادماه شروع می‌شود و تا سوم تیرماه در ۲۰ گروه پیگیری خواهد شد. تیم ملی والیبال ایران بامداد چهارشنبه با ۱۵ بازیکن برای حضور در اردوی برون مرزی و برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم ملی صربستان، تهران را به مقصد این کشور ترک می‌کند.
ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ۱۵ بازیکن را برای حضور در اردوی برون مرزی صربستان انتخاب کرد که ۱۴ نفر آنان در هفته نخست لیگ ملت‌های والیبال در فرانسه به میدان می‌روند. در بین نفرات انتخاب شده از سوی کولاکوویچ تاکنون ویزای توخته صادر نشده است و اگر تا زمان پرواز آماده نشود، تیم ملی با ۱۴ بازیکن راهی صربستان می‌شود.
اسامی این بازیکنان به قرار زیر است:
فرهاد سال افزون، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، علی شفیعی، سامان فائزی، امیرحسین توخته، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، مرتضی شریفی، امیر غفور، صابر کاظمی، میثم صالحی، محمدرضا حضرت‌پور و مهدی مرندی
تیم ملی والیبال ایران در هفته‌های اول تا چهارم لیگ ملت‌های والیبال در کشورهای فرانسه، آرژانتین، روسیه و آمریکا به میدان می‌رود و در هفته پنجم در تهران میزبان تیم‌های کره جنوبی، بلغارستان و آلمان خواهد بود.


نام:
ایمیل:
* نظر: