پنجشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۹
کد خبر: ۱۳۲۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
*فدراسیون قایقرانی برای اعزام روئینگ‌سواران به چین منتظر دعوت‌نامه از این کشور است. ملی‌پوشان روئینگ ایران در حالی تمرینات خود را در ایران پیگیری می‌کنند که از مدت‌ها قبل قرار است سفر آنها به چین انجام شود.با وجود اینکه قرار بود اوایل اردیبهشت مردان روئینگ‌سوار به چین اعزام شوند تا خود را برای بازی‌های آسیایی آماده کنند، اما هنوز این اتفاق صورت نگرفته است. همین موضوع نگرانی و انتقاد ورزشکاران این رشته را به دنبال داشت.
* تیم ملی تکواندو ایران در رده نوجوانان در بخش پسران برای حضور در سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ هر سه سهمیه ممکن را کسب کرده و با نظر سرمربی این تیم، دور جدید تمرینات از سوم خردادماه آغاز می‌شود. برهمین اساس و با نظر محمدرضا زوار، حامد اصغری،‌اشکان زحمت‌کشان، محمدمهدی عمادی، محمد خانی، محمدعلی خسروی، نیما مهرعلی، محمدجواد رضایی و امیرحسن بهرآبادی به اردوی آماده‌سازی دعوت شده‌اند. این اردو از سوم خردادماه در محل خانه تکواندو آغاز می‌شودو وحید عبداللهی به عنوان مربی در کنار زوار فعالیت خواهد کرد.
*در پایان 9 روز از ثبت‌نام نامزدهای ریاست فدراسیون قایقرانی، 4 نفر نام‌نویسی کردند. ساعت 15 دیروز نهمین روز از ثبت‌نام نامزدهای ریاست فدراسیون قایقرانی به پایان رسید. دیروز در نهمین روز از ثبت‌نام محسن میلاد رئیس‌سابق کمیته آب‌های آرام و فاطمه حسنی ثبت‌نام کردند.پیش از این غلامرضا امینی رئیس‌فدراسیون و عمران پورعسگرپرست رئیس‌کمیته روئینگ ثبت‌نام کرده بودند.براین اساس تعداد نامزدها به 4 نفر رسید. امروز آخرین روز از ثبت‌نام نامزدهاست که کاندیداها تا ساعت 15 فرصت خواهند داشت برای نام‌نویسی اقدام کنند.
* با تلاش مسئولان فدراسیون سوارکاری، عضویت ایران در فدراسیون جهانی با حق رای به تصویب رسید. با پیگیریهای به عمل آمده و تهیه تمامی اسناد و مدارک مورد نیاز و با همکاری مالکین اسب‌های تروبرد در مجمع عمومی فدراسیون جهانی اسبدوانی دو پیروزی مهم پس از حضور فعالانه نماینده کشورمان و نمایش فیلم و گزارش مکتوب جامع و ارایه تمامی مستندات لازم بدست آمد.بر اساس اطلاعیه فدراسیون سوارکاری؛ عضویت فدراسیون جمهوری اسلامی ایران به عضویت دایم و با حق رای به تصویب رسید و کتاب اول تبارنامه اسب تروبرد مورد قبول کمیته تبارنامه تروبرد قرار گرفت. شاید نزدیک به بیش از بیست سال است که مالکین و علاقمندان اسبدوانی در پی کسب این موفقیت‌ها بودند و خوشبختانه این مهم به نتیجه رسید. براین اساس حداکثر ظرف سه ماه آینده تمامی مسابقات اسبدوانی کشور با مقرارت جدید مورد تصویب برگزار خواهد شد و در همین راستا امکان حضور اسبهای تروبرد در مسابقات سایر کشورها و بر اساس ریتینگ مسابقات ایران فراهم می‌گردد.نام:
ایمیل:
* نظر: