دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸
کد خبر: ۱۳۱۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳
همزمان با نیمه شعبان، سالروز میلاد حضرت ولیعصر(عج) آیین افتتاح مجموعه فرهنگی اجتماعی بوستان ولایت ساری با حضور معاون رئیس‌جمهور برگزار شد.
ساری- خبرنگار کیهان:

در سالروز میلاد امام زمان(عج) با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت، رئیس مجمع نمایندگان مازندران، نمایندگان شهرستان‌های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، استاندار و مسئولان و مدیران استانی، اعضای شورای اسلامی شهر ساری و نیز با حضور پرشور و بی‌بدیل شهروندان ساروی، طی مراسمی، مجموعه فرهنگی اجتماعی بوستان ولایت در زمینی به مساحت 6 هکتار در محل پادگان سابق ساری به بهره‌برداری رسید.
مهدی عبوری شهردار ساری در این مراسم افزود: این مجموعه تاریخی در زمان فتحعلی شاه قاجار تبدیل به نوباغ‌شاه و پس از آن قریب به یک قرن پادگان ارتش بوده است و مسئولان استانی و شهرستانی به درخواست مردم، طرح خروج پادگان را پیگیری و پس از موافقت رهبر معظم انقلاب بوستان ولایت به عنوان هدیه رهبر انقلاب احداث و به بهره‌برداری رسید.
وی تصریح کرد: این مجموعه تاریخی با امکانات فرهنگی اجتماعی و تاریخی مانند آمفی‌تئاتر 4 هزار نفره، نگارخانه، خانه علوم و نجوم، خانه تخصصی موسیقی، خانه معمار، کتابخانه دیجیتال ساختمان شورای اسلامی شهر، سرای جهان دیدگان، سینما هنر و تجربه و مسجد علی‌ابن موسی‌الرضا(ع) و موزه‌های زیبا با طراحی فضای سبز احداث شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: