چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۵
کد خبر: ۱۳۰۱۲۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶


  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* بالاخره پس از هجمه شدید تبلیغاتی علیه سوریه بادکنک آمریکا در سوریه ترکید و فقط چند موشک در اطراف دمشق منفجر شد. اگر ملت‌ها در صحنه باشند دشمنان کاری از پیش نخواهند برد.
6807---0913
* بشار اسد همه سلاح‌های شیمیایی سوریه را بار کشتی کرد و تحت نظارت سازمان ملل مثل قذافی تحویل داد ولی آمریکای شیطان بزرگ و نوچه‌های اروپایی‌اش به بهانه واهی استفاده از چنین سلاح‌هایی، به سوریه حمله کردند. این سند روشنی است که اگر همه موشک‌ها و صنایع آن را هم بدهیم ولی سیاست منطقه‌ای‌مان را با آنها یکی نکنیم باز هم به همین بهانه ما را تحریم و سرکوب خواهند کرد. در پاسخ جریان غربگرای داخلی که به دروغ القا می‌کنند اگر تسلیم برجام موشکی نشویم تحریم و سایه جنگ از کشور رفع نمی‌شود! باید گفت مگر تجربه برجام هسته‌ای که پیش روی ماست را نمی‌بینید؟
3104---0912
* حمله به خاک سوریه به بهانه پوچ حمله شیمیایی دولت این کشور بار دیگر به پوشالی بودن سازمان ملل مهر تایید زد و ثابت کرد بوجودآورندگان این سازمان‌ها به قوانینی که خودشان وضع کرده‌اند پایبند نیستند. خجالت‌آور است که دبیرکل سازمان ملل به جای محکومیت حمله موشکی غیرقانونی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه فقط تقاضای خویشتنداری کرد.
7215---0915 و 9786---0912
* روزی خواهد رسید که بن سلمان این شاهزاده بی‌عقل عربستان وقتی دستانش خالی شد فاش می‌کند که چگونه پول‌هایی را که از شاهزاده‌های دزد ثروت ملت عربستان دزدیده ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به سرقت برده و به قول معروف دزد به دزد زده است.
0049---0911
* آمریکای جنایتکار و هم‌پیمان‌هایش به چوپان دروغگویی تبدیل شده‌اند که دیگر حرفشان خریداری در نزد افکار عمومی ندارد. آنها پرونده سیاه خود را هر روز سیاه‌تر می‌کنند.
8495---0911
* در قضیه حمله به سوریه گفت‌وگوی تلفنی و محکوم کردن زبانی کافی نیست. سفارتخانه‌های کشورهای انگلیس و فرانسه باید به کاردار تنزل پیدا بکند تا بفهمند جنایتکار جنگی بودن مجازات دارد. دست‌کم باید سفرای کشورهای شرکت‌کننده در تجاوز موشکی جمعه شب، به وزارت امور خارجه احضار می‌شدند تا نشان داده شود که دولت، در برابر حمله به پیشانی مقاومت منطقه بی‌تفاوت نمی‌ماند.
7131---0916 و 8003---0917
* دولت‌های عربی که در قبال حمله کشورهای جنایتکار غرب به سوریه ساکت شده‌اند بدانند که فردا نوبت آنان خواهد رسید. نتیجه سازش با دشمنان چیزی جز ذلت نخواهد بود.
8594---0912
* آیا با تجاوز نظامی آشکار اخیر انگلیس خبیث و فرانسه پلید به سرکردگی شیطان بزرگ به سوریه، همچنین فرمایش رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی، در جنایتکار اعلام نمودن سران شیطان‌صفت این کشورها، وقت آن نرسیده که دولت و مجلس، عاجلا در روابط ایران اسلامی با این کشورها تجدیدنظر کرده و با اقدام انقلابی، پاسخی دندان‌شکن به این جرثومه‌های فساد و تباهی بدهند؟
2470---0919
* از دولت محترم درخواست می‌شود تا عذرخواهی رسمی سه کشور خبیث حمله‌کننده به سوریه، اجازه ورود هیچ‌یک از اتباع این کشورها را به جمهوری اسلامی ندهند. سفرای آنها را هم احضار کرده، مراتب نفرت ملت و دولت را از این اقدام شرم‌آور یادآور شوند.
حاجی‌پور- یزد
* خنده‌دار است آمریکا و انگلیس دولت سوریه را متهم به استفاده از سلاح شیمیایی می‌کنند در حالی که خودشان جنایتکار جنگی هستند و این سلاح‌ها را در گذشته در اختیار صدام قرار داده‌اند تا علیه ایران و مردم کشور خودش استفاده کند.
0291---0918
* با وجود رهبری همچون امام خامنه‌ای که مراکز مطالعاتی دنیا بعد از هر سخنرانی ایشان، هراسان در تکاپوی آن هستند که نفوذ کلام ایشان در دنیا را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند، چرا باید در داخل کشور مشکل داشته باشیم؟ اگر مسئولان اجرایی کشور عملکرد خود را با رهنمودهای ایشان منطبق کنند مردم به چشم خود حل مشکلات را خواهند دید.
7345---0912
* وزیر خارجه نگون‌بخت ترکیه از تجاوز جنایتکاران به همسایه‌اش سوریه، اظهار خرسندی کرده است. اگر یک جو غیرت و انسانیت داشت می‌بایست حداقل سکوت می‌کرد، محکوم کردن پیشکش!
7956---0935
* درحالیکه سران وحشی غرب، صهیونیست‌ها و آل‌سعود از هیچ ددمنشی علیه ایران و جبهه مقاومت دریغ نمی‌کنند در داخل کشور شاهد فتنه فتنه‌گران نفوذی در قدرت هستیم و امیدواریم رسوا شوند.
8949---0912
* روزنامه‌های ورزشی تیترشان امروز این بود که: یوزهای در حال انقراض از تیم ملی هم رفتند! وقتی جاسوسی در قالب جلوگیری از انقراض یوزها شکل گرفته این موضوع چنان برای غرب اهمیت پیدا می‌کند که رئیس فیفا به ایران می‌آید و راضی می‌شود که تصویر یوزپلنگ در لباس تیم ورزشی ما قرار گیرد!! وقتی جاسوسی لو رفت، خاصیت این تصویر هم بی‌اثر شد و لذا دوباره تصمیم به لباس بدون یوز گرفتند!
مشعوران
* شهادت مظلومانه سی فلسطینی و زخمی شدن 1500 تن از مردم مظلوم در جریان حمله وحشیانه غاصبان صهیونیستی به تظاهرکنندگان فلسطینی در غزه به خوبی از عجز و استیصال آدم کشان صهیونیستی در برخورد با جریان انتفاضه حکایت دارد.
1487---0918
* قابل توجه وزیر محترم ارشاد، مطلب طنز و تخیلی یک کانال ضدانقلابی معروف خارج کشور هر روز در ستونی (ریپورت گرام) در روزنامه شهر‌آرا، ارگان شهرداری مشهد عینا چاپ و بازتاب داده می‌شود، چرا؟!
مجتبی
* وزارت بهداشت بدون اینکه اعلام کند از تاریخ 21 فروردین ماه امسال بیمه بودن مجروحین تصادفات جاده‌ای را حذف و هزینه بیمارستان را تا ریال آخر دریافت می‌کند. یکی از نزدیکان ما در تصادف پایش شکسته چند شب در بیمارستان شاهرود بستری می‌شود بدون اینکه عمل جراحی روی پای او انجام بدهند به مشهد منتقل می‌شود ولی برای این چند روز 4 میلیون تومان پول گرفته‌اند.
1364---0912
* مدتی است که بلیت مترو بدون اعلام، درصدی  گران شده و شنیده می‌شود از اردیبهشت ماه با اعلام قبلی مجددا افزایش خواهد یافت. بنویسید اداره کشور با دست بردن در جیب مردم از هر فرد ناتوانی برمی‌آید.
احمدزاده
* از استانداری و فرمانداری تهران خواهشمندم جلوی افزایش بی‌رویه نرخ کرایه تاکسی‌های درون شهری و برون شهری، شرکت‌های واحد و مترو را بگیرند. متأسفانه این روزها شاهد افزایش بسیار زیاد نرخ کرایه‌ها هستیم.
مهندس مینایی
* 90 نفر از مدیران وزارت ]...[ هر کدام با 800 میلیون تومان پاداش بازنشسته شده‌اند. چرا کسی جلوی این حاتم‌بخشی از بیت‌المال به وسیله وزیر ]...[ را نمی‌گیرد.
1058---0911
کیهان: نام وزارتخانه مورد نظر در دفتر روزنامه موجود است.
* زنبوردار اهل اردبیل هستم که مدت 10 سال است در منطقه لاهیجان کندوداری می‌کنم، به تازگی از جهاد کشاورزی به بنده اعلام کرده‌اند که می‌بایست کندوهایم را جمع کنم با این مستمسک که تصویب شده فقط گیلک‌ها می‌توانند در این منطقه کندو داشته باشند این موضوع را در حالی به بنده ابلاغ کرده‌اند که هیچ زنبوردار بومی در این ناحیه نیست. از مسئولین تقاضای رسیدگی دارم.
2464---0914
* جاده‌های متصل به منطقه کوچصفهان استان گیلان وضعیتی تأسف‌بار و حادثه‌ساز دارد و متأسفانه افراد زیادی در این جاده جان خود را از دست داده‌اند. پیگیری‌های اهالی منطقه از شهرداری کوچصفهان بی‌نتیجه بوده است، از مسئولین تقاضای رسیدگی داریم.
9921---0911


نام:
ایمیل:
* نظر: