سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
کد خبر: ۱۳۰۰۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* حمله کشورهای جنایتکار آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه آن هم در سالروز بعثت پیامبر اکرم(ص) نشان از خصومت آنها با اسلام دارد. امیدواریم این حادثه موجب بیداری همه مسلمانان در جهان گردد و بتوانند از دشمنان اسلام انتقام بگیرند.
1887---0912
* آمریکا و متحدانش با حمله نظامی به سوریه وجهه‌ای منفورتر پیدا کردند. مردم ایران این جنایتکاران را می‌شناسند. امیدوارم مسئولین کشورمان نیز شناخت بهتری از غربی‌ها پیدا کرده باشند و دیگر امتیازهای یک‌طرفه به چنین دشمنانی ندهند.
ذوالفقاری
* آنچه در حمله احمقانه آمریکا و متحدانش به سوریه دیده می‌شود این است که آنان از فرط درماندگی با ترس و واهمه عمل کردند و به شدت از عواقب آن هراس داشتند. البته حق داشتند چون حالا باید منتظر پاسخ جبهه مقاومت باشند.
3152---021
* ناکامی و شکست آمریکا و انگلیس و فرانسه (محور شرارت و جنایت) در حمله به سوریه و ساقط شدن اکثر موشک‌های شلیک شده متجاوزین به دست ارتش سوریه، به خوبی از اقتدار و هوشمندی و برتری نظامی ارتش سوریه حکایت دارد. ارتش سوریه به جبهه جنایتکار این سه کشور پلید فهماند پا را از گلیم خود درازتر نکنند و الا با پاسخ آتشین و کوبنده ارتش سوریه روبرو می‌شوند و شکست و بی‌آبرویی نصیب آنان و نیز گاو شیرده‌شان یعنی آل‌سعود می‌شود که تأمین‌کننده هزینه آنهاست.
0291---0918
* حمله‌های اخیر از سوی دشمنان به سوریه ثابت می‌کند کشورهای غربی به ویژه آمریکا از شکست داعش در منطقه سخت ناراحت هستند. البته باید هم عصبانی باشند.
9915---0914
* حمله آمریکا به سوریه در روز مبعث که عید مسلمانان می‌باشد توهین به یک‌ونیم میلیارد مسلمان در جهان محسوب می‌شود دولت ایران نباید به محکومیت زبانی این جنایت اکتفا کند.
7471---0913
* مسئولین ما فرش‌های قرمز فراوانی برای مقامات انگلیسی، فرانسوی و... پهن کردند اما آنان جبهه مقاومت را بارها هدف حمله قرار دادند و از تروریست‌ها حمایت علنی می‌کنند، پهن کردن فرش قرمز برای این کشورها در ایران اسلامی دیگر باید خاتمه پیدا کند.
9290---021
* گویا قرار نیست کاسبان برجام از بدعهدی جنایتکاران و جنگ‌افروزان شیطان بزرگ و اروپایی‌های خبیث عبرت بگیرند. امروز به آلمان روی آورده‌اند که در صحنه نظامی در پرتاب موشک به سوریه همراهی نکرد ولی آن را مورد تأیید قرار داد تا بلکه از این طریق آمریکای جنایتکار را به اجرای برجام بدفرجام متقاعد کنند. در حالی که محال است آلمان همراهی واقعی داشته باشد. به خداوند قادر مطلق اتکا کنید و این قدر تجربه‌شده‌ها را نیازمایید.
نیکنام
* عزت ایرانیان با برجام به سخره گرفته شده است. اکنون باید هر سه ماه منتظر باشیم تا ترامپ دیوانه تصمیم جدیدی برای برجام بگیرد! این چه توافقی است که ما را همواره مضطرب و ملتهب نگه می‌دارد ولی دشمنان را گستاخ‌تر می‌کند!
بخشنده-رشت
* درسی که مدافعین حرم یعنی نیروهای مقاومت به دشمنان در عراق و سوریه دادند تا ابد خواهد درخشید و تأثیرگذار خواهد بود.
3107---0902
* آقای سیف و روحانی آخر اسفند را آخرین تلاطم بازار ارز عنوان کردند اما بعد از یک ماه مجددا رشد قیمت ارز را شاهد بودیم، امیدوارم همین دلیل برای همراهی دیگر نمایندگان مجلس به سوال از رئیس‌جمهور کافی باشد.
6172---021
* مردم تهران از عملکرد چندماهه شورای شهر بی‌اطلاع‌اند، در شورای شهر قرار نیست به مردم پاسخ داده شود که این شورا تاکنون به جز تغییر نام گاه مسئله‌آفرین چند خیابان چه دستاورد دیگری داشته است.
0129---021
* افرادی که دارای بیماری خاص هستند از کجا و با کدام حقوق توانایی خرید هر آمپول یک میلیون تومانی را دارند. ما حقوق نجومی نداریم که بتوانیم چنین هزینه‌ای کنیم. خدا نگذرد از برخی متولیان امور اقتصادی که این چنین بلایی سر کشور و مردم و پول ملی می‌آورند. پول پرداخت حقوق‌های نجومی  هست ولی برای بیماران خاص نیست؟!
8147---0919
* درمانگاه تامین اجتماعی ابتدای خیابان لاهیجان- رشت فقط 50 نفر را در روز پذیرش می‌کند و ساعت کار این درمانگاه فقط تا ساعت 12 ظهر است. از مسئولین در وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی درخواست رسیدگی دارم.
9921---0911
* دولتمردان فقط حرف می‌زنند چرا باید کشور رها باشد و اقتصاد جامعه چنین وضع اسف‌باری پیدا بکند. پس پست‌ها را برای چه اشغال کرده‌اند و حقوق‌های نجومی می‌گیرند.
1755---0936
* ضمن تشکر از ماموران حمل زباله شهرداری منطقه 11، درخواست می‌شود رانندگان خودروهای زباله و کارگران زحمتکش شب‌ها سدمعبر نکنند و باعث اختلال رفت‌وآمد خودروها نشوند. متاسفانه با اینکه می‌توانند سد معبر نکنند ولی در خیابان فرعی خیابان شهید پیران‌عقل برای تخلیه سطل‌های زباله، راه عبور خودروها را مسدود می‌کنند.
4165---0912
* جریمه نداشتن برگ معاینه فنی برای خودروها ازسوی دوربین‌های راهنمایی و رانندگی 20 هزار تومان است اما بنده در طی مدت زمان یک ساعت به همین علت 7 بار جریمه شدم که مبلغ هر کدام 50 هزار تومان بوده است. درضمن پیامکی هم برای بنده ارسال نشده بود، از مسئولین در راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تقاضای رسیدگی دارم.
3033---021
* دولت باید درخصوص اسراف آب در شهرها فکر اساسی بکند. کشاورزی در کشور به دلیل کم‌آبی در وضعیت بحران است.
5421---0918
* دلجویی شهردار محترم تنکابن از بانوی مسن سبزی‌فروش، نشانه درک درست این مسئول متواضع شهر تنکابن بود. ان‌شاءالله دیگر مسئولان نیز در صورت تکدر خاطر ارباب رجوع و مردم از چنین روحیه‌ای متابعت نمایند.
2085---021
* جوابیه‌ای که شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری به شکایت از پخش موسیقی حرام در ایستگاه‌های مترو داده و در روزنامه کیهان چاپ شده عذر بدتر از گناه است. مسئولان به شعور ملت احترام بگذارند و عمل اشتباه خود را بپذیرند.
دکتر طوسی‌زاده
* از دستگاه قضایی که ملجا و پناهگاه مردم است درخواست می‌شود با برخی کارمندان متخلف دستگاه قضایی که بدون دلیل به ضرب و شتم با ارباب رجوع می‌پردازند، قاطعانه برخورد کند. اینجانب به عنوان ایثارگر و آزاده وقتی برای پیگیری سارق دستگیر شده اموال خواهرم به دادگاه شهر آفتاب رفته بودم درحالی‌که با یکی از افراد در حال گفت‌وگو بودم یک دفعه دیدم گویا صورتم را برق گرفت... چون با سیلی محکم کارمند دستگاه قضایی مواجه شدم!
آزاده و ایثارگر - ساکن بروجرد


نام:
ایمیل:
* نظر: