چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۳
کد خبر: ۱۲۹۹۴۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
رئیس‌سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان گفت: اساسنامه توسعه سواحل مکران شش ماه است که در هیئت وزیران گیر کرده است.

غلامرضا مالکی در جلسه شورای اداری سیستان و بلوچستان در استانداری این استان اظهار داشت: نمی‌توان بدون تصویب آن اساسنامه در آنجا پروژه تعریف کرد و بر این کار باید اساسنامه و مطالعاتش خارج و وظایف دستگاه‌های اجرایی مشخص شود.
رئیس‌سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان در ادامه با یادآوری کاهش بودجه عمرانی استان گفت: 6 درصد بودجه عمرانی ما نسبت به سال 1396 کاهش پیدا کرده است  و ردیف ارتقای منابع ما که 59 میلیارد تومان است حذف شده است.
وی ادامه داد: تا کنون از محل 900 میلیارد تومان ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه یک ریال تخصیص داده نشده است. مالکی ادامه داد: از 2188 میلیارد تومان اعتبارات استانی بیش از 800 میلیارد تومان تخصیص یافته است که بیش از 300 میلیارد تومان نقدی دو درصد نفت و گاز است که از این محل نزدیک به 100 میلیارد تومان حقوق پرداخت کردیم.
رئیس‌سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان در ادامه با‌اشاره به خالی بودن 50 درصد پست‌های سازمانی در استان افزود:70 درصد کارمندان یک دستگاه اجرایی زیر دیپلم هستند.
وی ادامه داد: شهرداری مرکز سیستان و بلوچستان 800 پست سازمانی دارد اما 900 نفر نیروی مازاد در آن کار می‌کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر: