چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
کد خبر: ۱۲۸۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
فرمانده سپاه الغدیر اعلام کرد
بیش از 19 هزار نفر از اقشار مختلف استان یزد به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند.
یزد- خبرنگار کیهان:

فرمانده سپاه الغدیر در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام این خبر افزود: در سال جاری اعزام‌های دانش‌آموزی از مهرماه آغاز شد و تا بهمن‌ماه ادامه داشت و اعزام‌های دانشجویی نیز معمولا در ماه‌های بهمن و اسفند صورت می‌گیرد و هم‌اکنون گروه‌های دانشجویی استان در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور دارند و این اعزام‌ها تا اواخر اسفند ماه که تا 2 هزار دانشجو خواهد بود، تداوم خواهد داشت.
سرتیپ فتح‌الله جمیری افزود: در برگزاری اردوهای راهیان نور نهادهای مختلفی از جمله آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها و سایر سازمان‌های فرهنگی همکاری و تعاملی خوبی دارند.
وی با تاکید بر اینکه اعزام راهیان نور سپاه الغدیر محدود به قشر خاصی نیست و عموم مردم می‌توانند در این اردوهای معنوی شرکت کنند، تصریح کرد: اقشار مختلفی از بسیج محلات و سایر قشرهای بسیج نیز در طول سال و به خصوص از ایام عید نوروز به این مناطق اعزام می‌شوند.
وی افزود: افراد و خانواده‌هایی که مناطق عملیاتی جنوب و یادمان‌های دفاع مقدس را به عنوان مقصد سفرهای نوروزی خود انتخاب می‌کنند، نیز می‌توانند با هماهنگی با بخش اردویی و راهیان نور سپاه الغدیر از امکاناتی که در نظر گرفته شده است استفاده کنند.
سردار جمیری گفت: پادگان شهید عاصی‌زاده اهواز که محل اسکان زائران یزدی کربلای ایران است، از شرایط مطلوبی برخوردار است و کادر اجرایی راهیان نور همه تلاش خود را برای آسایش مسافرین و ایجاد شرایط بهره‌برداری مطلوب زائران از اردوهای راهیان نور را به کار می‌گیرند، البته همچنان کاستی‌های محدودی وجود دارد که امیدواریم با مساعدت مسئولان ذی‌ربط این نیازها برطرف شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: