برنامه دیدارهای نمایندگان فوتبال ایران در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا
دوشنبه 21 اسفند 1396
* گروه دوم: الوحده امارات ............................................... ذوبآهن (ساعت 18:30)
* گروه چهارم: استقلال .................................................... العین امارات (ساعت 19)
سه شنبه 22 اسفند 1396
* گروه اول: تراکتورسازی .............................................. الجزیره امارات (ساعت 16)
* گروه سوم: الوصل امارات ........................................... پرسپولیس (ساعت 18:45)
دوشنبه 13 فروردین 1397
* گروه سوم: نسف قارشی ازبکستان ................................ پرسپولیس (ساعت 19)
* گروه چهارم: استقلال ........................................................ الریان قطر (ساعت 20)
سه شنبه 14 فروردین 1397
* گروه اول: الاهلی عربستان .................................... تراکتورسازی (ساعت 20:50)
* گروه دوم: ذوب آهن ................................................ الدحیل قطر (ساعت 18:45)
دوشنبه 27 فروردین 1397
* گروه سوم: پرسپولیس .................................................. السد قطر (ساعت 19:30)
*گروه چهارم: الهلال عربستان ......................................... استقلال(ساعت 20:15)
سه شنبه 28 فروردین 1397
*گروه اول: تراکتورسازی ...................................................... الغرافه قطر(ساعت 19)
*گروه دوم: لوکوموتیو ازبکستان ..................................... ذوب آهن(ساعت 18:30)
برنامه هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال
پنجشنبه 9 فروردین 1397
* نفت تهران .................................................................... استقلال تهران (ساعت 16)
* گسترش فولاد ...................................................... صنعت نفت آبادان (ساعت 17)
*پرسپولیس ................................................................................. سایپا (ساعت18:45)
جمعه 10 فروردین 1397
*مشکیپوشان ........................................................... استقلال خوزستان (ساعت17)
* سپیدرود رشت ........................................................ پارس جنوبی جم (ساعت17)
* ذوب آهن ................................................................... تراکتورسازی (ساعت17:30)
شنبه 11 فروردین 1397
* پیکان ..................................................................................... سپاهان (ساعت17:30)
* فولاد .............................................................................................. پدیده (ساعت 19)
برنامه دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول فوتبال
یکشنبه 20 اسفند 1396
* راهآهن ........................................................................ فجر سپاسی (ساعت 14:45)
* اکسین البرز ..................................................... ماشینسازیتبریز (ساعت 14:45)
*ملوان .................................................................. ایران جوان بوشهر (ساعت 14:45)
* گل گهرسیرجان .................................................. نفت م.سلیمان (ساعت 14:45)
*مس کرمان .............................................................. مسرفسنجان (ساعت 14:45)
*برقجدید شیراز ................................................. نساجی مازندران (ساعت 14:45)
*شهرداری تبریز..................................................................صبای قم (ساعت 14:45)
*شهرداری ماهشهر ..................................................... بادران تهران (ساعت 15:15)
چهارشنبه 23 اسفند 1396
*خونه به خونه .......................................................... آلومینیوم اراک(ساعت 14:45)
برنامه دیدارهای مرحله نهایی لیگ برتر والیبال
چهارشنبه 16 اسفند 1396
*بازی اول فینال: بانک سرمایه ....................................... خاتم اردکان (ساعت 16)
چهارشنبه 23 اسفند 1396
*بازی دوم فینال: خاتم اردکان ....................................... بانک سرمایه (ساعت 16)
برنامه پخش زنده ورزش از تلویزیون
چهارشنبه 16 اسفند 1396
لیگ قهرمانان اروپا
*منچسترسیتی .............................................. بازل (شبکه ورزش – ساعت 23:15)
* تاتنهام ........................................................ یوونتوس (شبکه سه – ساعت 23:15) پنجشنبه 17 اسفند 1396
لیگ اروپا
*آث میلان .................................................. آرسنال(ساعت 21:30 - شبکه ورزش)
جمعه 18 اسفند 1396
جام حذفی ایران
*استقلال خوزستان ................................. خونه به خونه(ساعت15- شبکه ورزش)