پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
کد خبر: ۱۲۶۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: پاسخ متناسب به حضور پرشور مردم که علی‌رغم گله‌مندی‌های بحق آنان از مشکلات انجام شد، دمیدن در آتش تفرقه و بیان سخنان جناحی و انتخاباتی نبوده و نیست.حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در دیدار با جمعی از طلاب و روحانیون با ‌اشاره به راهپیمائی ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید کرد: حضور حماسی وحدت آفرین و بی‌سابقه مردم ایران در جشن ملی ۲۲ بهمن امسال، چند پیام مهم داشت، اول نه به مداخله و طمع ورزی خارجی، دوم نه به یأس آفرینی و ناامیدی و سوم نه به کشمکش‌های سیاسی و تفرقه افکنی‌های داخلی.
وی ابراز داشت: مردم به فراخوان «همه خواهند آمد» که رهبر حکیم انقلاب سردادند، پرشورتر و مستحکم‌تر از همیشه پاسخ دادند و به صحنه آمدند و فریاد زدند که این لشکر عظیم به عشق رهبر آمده است.
به گزارش آستان‌نیوز، تولیت آستان قدس رضوی افزود: دیروز روز وفاداری ملت به انقلاب اسلامی بود و امروز که بار دیگر حجت بر مسئولان تمام شده، نوبت ما مسئولان است که برای گره گشایی از معیشت مردم، مبارزه با فساد و هدایت کشور به سوی قله‌های پیشرفت، اقدام انقلابی کنیم.
حجت‌الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: پاسخ متناسب به حضور پرشور مردم که علی‌رغم گله‌مندی‌های بحق آنان از مشکلات انجام شد، دمیدن در آتش تفرقه و بیان سخنان جناحی و انتخاباتی نبوده و نیست.
وی با تاکید بر اینکه قدرشناسی از این حضور پرشور، در گرو مبارزه بی‌امان با فقر و فساد و تبعیض است، ادامه داد: امروز، روز امید آفرینی است، اما نه فقط با حرف زدن، بلکه با کار عالمانه و مجاهدانه برای ساختن آینده ایران اسلامی.


نام:
ایمیل:
* نظر: