يکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹
کد خبر: ۱۲۶۲۹۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸



دوشنبه 30 بهمن 1396
گروه یک: (الغرافه قطر............................................... تراکتورسازی، ساعت 18:30)
گروه دوم: (ذوب‌آهن................................................ لوکوموتیو تاشکند، ساعت 16)
سه‌شنبه یک اسفند 1396
گروه سوم: (السد قطر........................................................... پرسپولیس، ساعت 19)
گروه چهارم: (استقلال................................................. الهلال عربستان، ساعت 19)
دوشنبه 14 اسفند 1396
گروه یک: (الجزیره امارات......................................... تراکتورسازی، ساعت 18:30)
گروه دوم: (ذوب‌آهن....................................................... الوحده امارات، ساعت 16)
سه‌شنبه 15 اسفند 1396
گروه سوم: (پرسپولیس............................................ ‌الوصل امارات، ساعت 17:15)
گروه چهارم: (العین امارات................................................ استقلال، ساعت 18:50)

برنامه هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول

یکشنبه 29 بهمن 1396
* بادران تهران................................................................گل گهرسیرجان(ساعت 14)
* ماشین‌سازی‌تبریز .................................................... شهرداری تبریز (ساعت 14)
* فجر سپاسی................................................................. آلومینیوم اراک (ساعت 14)
* مس کرمان............................................................. شهرداری ماهشهر (ساعت 14)
* نساجی مازندران ............................................................ اکسین البرز (ساعت 14)
* مس رفسنجان ................................................................. ملوان انزلی (ساعت 14)
* صبای قم................................................................... برق جدید شیراز (ساعت 14)
* نفت‌ مسجد‌سلیمان .................................................. راه‌آهن تهران (ساعت14:30)
* ایران جوان بوشهر ...................................................... خونه‌به‌خونه (ساعت14:30)

برنامه هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال

جمعه 4 اسفند 1396
* مشکی‌پوشان....................................................................... سپاهان(ساعت 14:15)
* گسترش فولاد............................................................................... پیکان(ساعت 15)
* نفت تهران........................................................ صنعت نفت آبادان(ساعت 15:30)
* سپیدرود رشت................................................................................ سایپا(ساعت 16)
شنبه 5 اسفند 1396
* پارس جنوبی‌جم...................................................... تراکتورسازی (ساعت 15:30)
* ذوب آهن................................................................................. پدیده(ساعت 15:30)
*فولاد.............................................................................................. استقلال(ساعت 16)
* پرسپولیس........................................................ استقلال خوزستان(ساعت 18:30)

برنامه پخش زنده ورزش از تلویزیون

پنجشنبه 26 بهمن 1396
لیگ اروپا
* آستانه ............................. اسپورتینگ لیسبون (ساعت 19:30 - شبکه ورزش)
جمعه 27 بهمن 1396
جام حذفی انگلیس
چلسی ...................................................هال‌سیتی (ساعت 23:30 - شبکه سه)







نام:
ایمیل:
* نظر: