شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
کد خبر: ۱۲۶۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۰


  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* درود به تمام ملت ایران در سراسر کشور که با حضور باشکوه خود در راهپیمایی روز 22 بهمن ضمن خلق حماسه‌ای بزرگ دشمنان را مأیوس ساختند.
علینژاد
* وظیفه خود می‌دانم از حضور انقلابی مردم ولایتمدار ایران در راهپیمایی روز 22 بهمن که لبیک به ندای رهبری انقلاب بود تقدیر و تشکر بکنم این حماسه پرشکوه و تماشایی بار دیگر ثابت کرد انقلاب اسلامی جاودانه است و دشمنان داخلی و خارجی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
1676---0921
* دم مردم ایران گرم که واقعا در راهپیمایی روز 22 بهمن سنگ تمام گذاشتند حیف که سخنان آقای رئیس‌جمهور در شأن این حماسه پرشکوه و این روز به یادماندنی نبود و ریشه در خواسته‌های قبیله‌گرایی سیاسی داشت.
9806---0901
* آقای رئیس‌جمهور اجتماع عظیم مردم در میدان آزادی تهران و خیابان‌های اطراف در روز 22 بهمن را با مراسم کنگره حزب و گروه خود اشتباه گرفته بود و متأسفانه حرف‌هایی که بوی منافع حزبی و گروهی می‌داد به زبان می‌آورد! ولی حق ملت در این سخنرانی ادا نشد.
8916---0911 و 9590---0914
* مردم هر سال در 22 بهمن اتحاد و همبستگی‌شان را با نظام اسلامی به رخ جهانیان می‌کشند و با حضور میلیونی، حماسه‌ای باشکوه شکل می‌دهند. حضور میلیونی نوعی همه‌پرسی تعبیه شده در فرهنگ عمومی این ملت است و شعارهایش نتیجه همه‌پرسی.
مانی افشار
* آقای رئيس‌جمهور باید فکری برای حل مشکلات مردمی که سوار قطار انقلاب هستند بکنند. چون دلسوزی ایشان برای پیاده شدگان از قطار انقلاب جای شبهه دارد و به نظر می‌رسد برای تحت شعاع قرار دادن ناتوانی دولت در اداره کشور ابراز می‌شود.
تورانی جانباز انقلاب
* انقلاب کسی را از قطار پیاده نکرده است. اگر هم کسی پیاده شده خودش خواسته است. راه برگشت افراد پیاده‌شده از قطار انقلاب هم توبه و عذرخواهی از ملت و جبران گذشته است.
8559---0914
* به برخی وزرای دولت پیشنهاد می‌کنم از بیان عباراتی که پر از کنایه و تکبر و ارباب رعیتی است خودداری کنند. زیرا مردم این نوع ادبیات را برنمی‌تابند و باعث منزوی‌تر شدن این افراد خواهد شد.
4723---0922
* ساقط شدن جنگنده اسرائیلی توسط ارتش سوریه سیلی محکمی به رژیم صهیونیستی بود و این ضربه به دشمن آینده روشن نابودی اسرائیل را نوید می‌دهد.
3393---0913
* روزنامه بهار با تیتر درشت در صفحه اول خود 40 سال استکبار ستیزی مردم در انقلاب را تعبیر به کینه و آن را محکوم کرده بود. به این جماعت دلباخته غرب باید گفت اگر انقلاب و مردم دست از سر آمریکا بردارند آمریکایی‌ها دست از سر انقلاب و مردم ایران برنمی‌دارند. چرا نمی‌خواهند زیربار حقیقت بروند؟ چرا نمی‌خواهند کشور روی پای خود بایستد؟
5364---0912
* شهردار تهران در حالی صحبت از فراهم آوردن شرایط برای جذب گردشگران خارجی می‌کند که مردم منتظرند آقای شهردار به جای سیاسی‌کردن موضوعات شهری به معضلات اصلی رسیدگی کند. الان حدود 6 ماه است که نیمی از خدمات شهری به مردم تعطیل شده است که نمونه آن در بارش برف اخیر در پایتخت در اثر کوتاهی شهرداری مشکلات بسیاری برای مردم ایجاد کرد. بیش از دو هفته از بارش برف در تهران می‌گذرد اما هنوز شاخه‌های شکسته درختان در نقاط مختلف شهر در کنار خیابان‌ها تلنبار شده است!
8181---0902 و 8083---0922
* آقای رئیس‌جمهور در سخنرانی خود در روز 22 بهمن در میان تعجب این مردم فهیم گفتند چه بخواهیم چه نخواهیم سال دیگر انقلاب در 40 سالگی خود قرار خواهد داشت منظور ایشان از این که گفتند «چه نخواهیم» چه بود؟ خلاصه اگر در حرف زدن مشکل دارند در حرف نزدن که مشکلی پیش نمی‌آید.
عباسی
* بنرهایی که حاوی شعارهای اصلی ضداستکبار انقلاب اسلامی باشد امسال از سوی شهرداری تهران در مسیر راهپیمایی و حتی سطح شهر دیده نشد، چرا این خلأ به وجود آمده است؟! انقلاب که همان  انقلاب است و مردم هم همان مردم.
3230---021
* مسئولان مربوطه چگونه با فعالیت صدها کانال سکس و مستهجن در شبکه‌های مجازی داخل کشور که روزانه چند گیگا بایت فیلم در تلگرام بارگذاری می‌کنند راحت هستند و اقدام بازدارنده‌ای انجام نمی‌دهند و حتی در سخنرانی مراسم 22 بهمن هم فقط به افزایش پهنای باند افتخار کردند.
9363---025 و 5098---0990
* سال‌های گذشته و در روز راهپیمایی 22 بهمن به هنگام اذان ظهر مکان‌های متعددی برای اقامه نماز تدارک دیده شده بود اما امسال فقط یک جا بود که شرایط را برای اقامه نمازگزاران فراهم آورده بود.
8430---021
* در مسیر گیلان به تهران بزرگراه تازه افتتاح شده بسته بود و خودروها ناگزیر از جاده قدیم تردد می‌کردند. در انتهای جاده قدیم یک خروجی هست که به بزرگراهی 4 کیلومتری وصل می‌شود. جالب اینجاست که برای این 4 کیلومتر از خودروهای عبوری مبلغ 3 هزار تومان پول عوارض دریافت کردند! در پاسخ بنده که پرسیدم چرا بابت اتوبان بسته پول عوارض دریافت می‌کنید به بنده پیشنهاد دادند اگر میلی به پرداخت عوارض ندارم، جریمه بدهم! از مسئولین تقاضای رسیدگی دارم.
3567---021
* با اینکه اعتبار بودجه‌ای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال 96 تصویب شده ولی دولت این کار را به سال آینده موکول کرده است. اولاً ما فرهنگیان بازنشسته امروز به این پول احتیاج داریم ثانیاً با تورم سال بعد پولی که باید دست ما را بگیرد از جهت ارزش کاهش خواهد داشت.
حجت محمدی
* شهرداری قم بلوار شهید کریمی را به دلیل وجود خطر عبور موتورسواران، با میله‌گذاری مسدود و بلااستفاده کرده است. چرا باید سایر شهروندان به پای موتورسواران بسوزند و برای تردد روزانه مشکل داشته باشند؟
0990---2914
* چرا همراه اول ده روز که از بسته‌های یک ماهه اینترنتی فروخته شده سپری بشود آن را تمام شده اعلام می‌کند؟
0266---0912
* چرا دولت در قبض تلفن همراه اول یک بار به عنوان مالیات و یک بار به عنوان درآمد عمومی پول دریافت می‌کند؟
چوبدار
* کارت منزلتی که به بازنشستگان بالای 65 سال برای تردد با مترو و شرکت واحدها تحویل می‌شود متأسفانه هر سال شاهد کاهش ارزش آن هستیم. یعنی شارژ 150 هزار تومانی که 10 درصد آن را هم از صاحب کارت دریافت می‌کنند در نیمه اول سال به اتمام می‌رسد و 6 ماه دوم سال این افراد فاقد کارت شارژ هستند و تا سال آینده باید صبر کنند!
علی اکبر رهپویان
* چرا در اغلب ایستگاه‌های مترو تابلوی راهنمایی مسافرین به نمازخانه وجود ندارد؟
5060---021
* مادرم قبل از فوت مستمری‌بگیر تأمین اجتماعی بود بعد از مراسم دفن و ختم او برای دریافت هزینه دفن مراجعه کردیم می‌گویند چیزی تعلق نمی‌گیرد از طرفی جلوی پاداش امسال او را هم گرفته‌اند و جواب سربالا تحویل می‌دهند.
هادی‌پورنام:
ایمیل:
* نظر: