پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
کد خبر: ۱۲۶۱۹۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹
220 نماینده مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از حضور پرشور مردم کشورمان در مراسم بزرگداشت یوم‌الله 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تشکر کردند.

 


در این بیانیه که توسط اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس قرائت شد، آمده است: حماسه بزرگ و تماشایی ملت قهرمان ایران اسلامی در 22 بهمن 96، لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.
بیانیه 220  نماینده مجلس می‌افزاید: مردم ایران با به نمایش گذاشتن حضور چشمگیر و ماندگار در تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی پیامی روشن و صریح به دشمنان قسم خورده و لجوج خود دادند و نشان راه هدایت را به سست عهدان داخلی و خارجی نشان دادند.
در ادامه این بیانیه آمده است: ما نمایندگان مجلس به داشتن چنین مردمی افتخار کرده و قدرشناسی از این مردم شریف را در تلاش و کار بیشتر برای کاهش و حل مشکلات کشور می‌دانیم، پیام صریح مردم مطالبه و تلاش مضاعف سه قوه برای حل مشکلات آنان و پرهیز از حاشیه سازی بود.
به گزارش فارس، بیانیه نمایندگان مجلس در تجلیل حضور شکوهمند مردم کشورمان در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرده است: پیام روشن دیگر 22بهمن مردم به سردمداران آمریکا و رئیس جمهور عقب‌افتاده آن و رژیم کودک‌کش صهیونیستی، پیام مقاومت و ایستادگی در مقابل زیاده‌طلبی آنان بود؛ باش تا صبح دولتش بدمد که این هنوز از نتایج سحر است.


نام:
ایمیل:
* نظر: