پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
کد خبر: ۱۲۶۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷

 
همدان - خبرنگار کیهان:
اختتامیه جشنواره بزرگ تولیدات فرهنگی، هنری و ادبی بسیج با عنوان «هنرماندگار» برگزار شد و از برندگان مسابقه کتابخوانی آب و مهتاب تجلیل به عمل آمد.
براساس این گزارش همزمان با ایام‌الله دهه فجر و سالروز تقریظ مقام معظم رهبری بر چهار کتاب دفاع مقدس از شهدا و رزمندگان استان به قلم حمید حسام و بهناز ضرابی‌زاده، از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی دو کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» و «وقتی مهتاب گم شد» تجلیل به عمل آمد.
طی برگزاری این جشنواره که از آذرماه سال‌جاری تا پایان دی ماه فراخوان شده بود، تعداد یک‌هزارو525 اثر در 7 رشته به دبیرخانه واصل شد و در همین مدت 2هزار و 306 نفر در مسابقه کتابخوانی «آب و مهتاب» شرکت کردند.
راوی کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» با بیان اینکه برگزاری این جشنواره‌ها گامی درجهت مقابله و خنثی کردن توطئه‌های دشمن در جبهه فرهنگی است عملکرد امروز دشمن را ناتوی فرهنگی و غارت فرهنگی نام برد.
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان نیز در این مراسم با اشاره به نقش تاثیرگذار استان همدان در سال‌های دفاع مقدس اظهار کرد: امروز استان همدان در عرصه نبرد فرهنگی به ویژه در حوزه فرهنگ و هنر پیشتاز است.
علی بقایی با بیان این‌که امسال در نخستین دوره برگزاری جشنواره هنر ماندگار به دنبال شناسایی ظرفیت‌ها بوده‌ایم گفت: تلاش می‌کنیم تا سال‌های بعد این جشنواره را غنی و لبریز از تولید و انسجام کنیم.نام:
ایمیل:
* نظر: