يکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۰
کد خبر: ۱۲۵۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴
دیدار سوم فینال لیگ برتر بسکتبال با برتری مهرام مقابل شهرداری تبریز به پایان رسید.


دیدار سوم فینال لیگ برتر بسکتبال، عصر دیروز در تهران برگزار و مهرام و شهرداری تبریز در سالن آزادی به مصاف هم رفتند. امتیاز اول را یاکوب با یک پرتاب سه امتیازی برای مهرام کسب کرد، اما شهرداری تبریز با درخشش پولکو و سه امتیازی‌های این بازیکن 21-بر 17 کوارتر نخست را برنده شد.
در کوارتر دوم دو تیم پایاپای پیش رفتند و مهرام با حضور وحید دلیرزهان نبض بازی را در اختیار گرفت، اما همین بازیکن در دقایق آخر با مصدومیت بیرون رفت. پولکو که سه امتیازی‌های حساسی را روانه سبد مهرام می‌کرد پس از دریافت سومین خطایش تعویض شد تا در نهایت مهرام 32 بر 28 برنده کوارتر دوم شود.
شهرداری تبریز در کوارتر سوم بارها از توپ‌هایی که بازیکنان مهرام لو دادند، استفاده کردند و در
ضد حملات بیش از 10 امتیاز کسب کردند. دو بار با پرتاب‌های پولن و رضایی‌فر مهرام بازی را به تساوی کشاند، اما در نهایت این کوارتر را 24 بر 21 برنده شد. کوارتر چهارم اوج حساسیت بازی بود و هر لحظه برنده و بازی تغییر می‌کرد.
دو دقیقه مانده بود که مهرام 4 امتیاز از حریفش پیش بود و دو تیم در چند حمله خود ناموفق بودند که رضایی‌فر با دو امتیاز به این قائله پایان داد و در نهایت این مسابقه با برتری 94 بر 91 مهرام به
پایان رسید.
دیدار چهارم امروز برگزار می‌شود و مهرام در صورت برتری و با کسب سومین برد قهرمان خواهد شد. در دیدار رده‌بندی نیز تیم پتروشیمی موفق شد با کسب سومین پیروزی برابر نفت آبادان عنوان سومی را از آن خود کند.


نام:
ایمیل:
* نظر: