پنجشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
کد خبر: ۱۲۳۵۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹


 
  سعید جلیلی در جلسه‌ای از یک مدیر دولت دوازدهم تقدیر و تشکر کرد و دلیل این اقدام را حضور پیوسته این مدیر انقلابی و کارآمد در حوزه مدیریتش و پیش قدم شدن او و مجموعه تحت امرش برای حل مشکلات مردم عنوان کرد.
در راستای سلسله جلسات دولت سایه (تایید، تکمیل، تصحیح برنامه‌های دولت دوازدهم) دکتر سعید جلیلی از یکی از مدیران موفق و انقلابی دولت تدبیر و امید تقدیر کرد. در این نشست جلیلی گفت: سرکار خانم ریگی فرماندار شهرستان قصرقند در جنوب استان سیستان و بلوچستان است که در بازدید اخیرم از این شهرستان متوجه شدم شخصی متدین، انقلابی و کارآمد است.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در بیان کارهای مثبت فرماندار قصرقند گفت: وی علاوه‌بر تدفین 5 شهید گمنام و یک شهید اهل سنت مدافع حرم در این شهر، بسیاری از حرفهایی که ما شعارش را می‌دهیم عمل کرده است.
جلیلی گفت: مثلا از همان سال 92 بنده گفتم که مسئولان به جای مدیریت از راه دور، باید در وسط میدان مشکلات را پیگیری و حل و فصل کنند و اصطلاحا «برو» باید جای «بیا» را بگیرد و از نزدیک دیدم که ایشان همینطور عمل می‌کند و به اداره‌های زیر مجموعه خودش اعلام کرده به جای اینکه بنشینید تا مردم پیش شما بیایند، این شما هستید که باید پیشقدم شوید و نزد مردم بروید و مشکلاتشان را جویا شوید تا آنها را حل کنید.
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی  با‌اشاره به تلاش این فرماندار انقلابی و کارآمد برای‌اشتغالزایی بانوان روستای هیت در استان سیستان و بلوچستان، گفت: این قبیل کارها می‌تواند به عنوان یک الگو تکثیر شود.
به گزارش رجا نیوز، جلیلی در پایان خاطرنشان کرد: اگر هر کس در این دولت نیز خوب و انقلابی عمل کند باید او را تشویق و حمایت کنیم.


نام:
ایمیل:
* نظر: