دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰
کد خبر: ۱۱۶۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۵
مدیرکل پلیس افتخاری نیروی انتظامی خبر داد
مدیرکل پلیس افتخاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از ۳۴ هزار پلیس افتخاری در کنار نیروی انتظامی فعالیت می‌کنند که ۱۱ هزار نفر آنان را بانوان تشکیل می‌دهند.


نصرت الله امیری در همایش پلیس افتخاری همیاران اربعین اظهار داشت:خروجی بسیار خوبی در استفاده از ظرفیت‌های پلیس افتخاری داریم و همین امر موجب شده است محدودیت‌های جذب را برداریم.
وی تصریح کرد: با وصف فعالیت ۳۴ هزار پلیس افتخاری در کشور ، ما شاهد کمترین تخلفات و جرائم در بین این عزیزان هستیم که نشأت گرفته از آموزش ارائه شده است.
امیری خاطرنشان کرد: نواقص‌هایی در روند کار وجود دارد که به دنبال آن هستیم این نواقصات را رفع کنیم تا بتوانیم بهره‌برداری بهتری از ظرفیت پلیس افتخاری داشته باشیم.
وی به صدور کارت شناسایی پلیس‌های افتخاری‌اشاره کرد و گفت: زیرساخت‌های لازم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری صدور کارت اندیشه شده است و این کارت بعد از هماهنگی‌های لازم صادر خواهد شد.
وی افزود: با تأمین اعتبار ۳ میلیارد تومانی مشکل خرید لباس زمستانه و تابستانه پلیس افتخاری مرتفع شده که منتظریم بعد از تصویب آن را در اختیار قرار دهیم.
مدیرکل پلیس افتخاری نیروی انتظامی گفت: مشکل بیمه۴۰ هزار پلیس افتخاری را حل و دنبال این هستیم تا تمام دغدغه‌های پلیس افتخاری را رفع کنیم.نام:
ایمیل:
* نظر: