دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۷
کد خبر: ۱۱۳۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸
انتظار بازی سختی با آمریکا داریم

 سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان به دنبال اهداف و آرزوهای خود هستیم و در روز نخست با شکست ایتالیا شگفتی‌ساز شدیم.
ایگور کولاکوویچ در نشست خبری پس از پیروزی تیم ایران برابر ایتالیا افزود: امروز برابر تیم قدرتمندی همچون ایتالیا بازی کردیم. ایتالیا نایب قهرمان المپیک و یکی از بهترین تیم‌های اروپاست.
وی با یادآوری اینکه تیم ایران در هفته نخست لیگ جهانی سه بر صفر مغلوب ایتالیا شد، گفت: می‌توانستیم این بازی را با نتیجه سه بر یک ببریم، اما اینگونه نشد. البته هدف اصلی پیروزی و کسب نتیجه بود. سرمربی تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: در این مسابقات به دنبال اهداف و آرزوهای خود خواهیم بود. به دنبال شگفت‌زده کردن تیم‌های قدرتمند جهان هستیم تا سورپرایز مسابقات باشیم. خوشحالم که اولین سورپرایز مسابقات به دست آمد.
وی درباره دیدار ایران و ایتالیا گفت: ایتالیا در مسابقه با ایران ‌اشتباهات زیادی در سرویس مرتکب شد که این ‌اشتباهات به ایران کمک بسیار زیادی کرد. البته ناگفته نماند که برخی از سرویس‌های ایتالیا هم پرخطر و پرفشار بود و خط دفاعی ایران را تحت فشار قرار‌داد.کولاکوویچ افزود: ایتالیایی‌ها در دفاع روی تور هم خیلی خوب کار کردند. تیمی که خوب دفاع کند، ضد حملات خوبی را نیز پیاده می‌کند. در لیگ جهانی، شرایط فراهم نشد تا بتوانیم در دفاع خوبی باشیم، اما در این بازی در دفاع خوب کار کردیم. وی در ادامه تاکید کرد: تیم ایران مقابل ایتالیا خوب کار کرد. در همه ست‌ها بجز ست اول و پنجم، سطح بازی بسیار نزدیک پیش رفت. خوشحالم که با وجود همه سختی‌ها، توانستیم پیروز میدان
باشیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار با آمریکا در دومین روز این رقابت‌ها گفت: انتظار بازی دشواری برابر آمریکا داریم. همان‌طور که می‌دانید آمریکا با تمام بازیکنان و ستاره‌های المپیکی خود وارد این مسابقات شده است. چالش بزرگی را پیش روی خود احساس می‌کنیم و بازی دشواری را پیش رو خواهیم داشت. در بازی امروز پنج ست بازی کردیم و دو سه ساعتی را در رقابتی سخت بودیم. اما برای این بازی هم باید با نیرویی جدید برابر آمریکا قرار بگیریم. امیدوارم بهترین نتیجه ممکن را به دست آوریم و تلاشمان را خواهیم کرد.نام:
ایمیل:
* نظر: