پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
کد خبر: ۱۱۳۸۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۵
سیدنظام‌الدین موسوی
سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان اعلام کرد که در انتخابات هیئت‌رئیسه این انجمن، سیدنظام‌الدین موسوی به اتفاق آراء اعضای هیئت‌مدیره به عنوان دبیرکل برگزیده شد.


به گزارش فارس، علی‌اکبر روح‎نواز گفت: نخستین جلسه دهمین دوره هیئت‌مدیره انجمن روزنامه نگاران مسلمان عصر دوشنبه بیستم شهریور جاری در محل دفتر انجمن برگزار شد و اعضای هیئت‌مدیره و بازرسین در افتتاحیه این دوره در برابر قرآن مجید، سوگند یاد کردند.
وی افزود: در آغاز این جلسه از مشارکت فعالانه اعضای مجمع عمومی و نیز همه نامزدها در انتخابات اول شهریور جاری تقدیر و سپس درباره برنامه‌های جدید این دوره و طرح‌های پیشنهادی بحث و تبادل نظر شد.روح‌نواز خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه مطابق بر اساسنامه انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان، انتخابات داخلی برای تعیین اعضای هیئت‌رئیسه برگزار شد و به اتفاق آرا، سیدنظام الدین موسوی به عنوان دبیرکل انجمن روزنامه نگاران مسلمان انتخاب شد.
به گفته سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان، در این انتخابات علاوه بر دبیرکل، سایر ارکان هیئت‌مدیره نیز انتخاب شدند که در نتیجه حسن کربلایی به عنوان نایب‌رئیس‌اول، مسعود بصیری نایب‌رئیس‌دوم، علی اکبر روح‌نواز سخنگو، رسول بابازاده خزانه‌دار، مهدی شکیبایی دبیر تشکیلات، پرستو سیفی ناجی دبیر اول و محمد عمرانی به عنوان دبیر دوم هیئت‌مدیره برگزیده شدند.
وی بیان داشت: پیش‌تر (اول شهریور 1396) در دهمین مجمع عمومی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان برای انتخابات هیئت‌مدیره و بازرسین جدید، سیدنظام‌الدین موسوی، مقداد زکی‌زاده، مسعود بصیری، علی‌اکبر روح‌نواز، حسن کربلایی، رسول بابازاده، مهدی شکیبایی، محمد عمرانی و پرستو سیفی ناجی به عنوان اعضای اصلی هیئت‌مدیره و حبیب‌الله ترکاشوند و پژمان کریمی به عنوان بازرسین این دوره انتخاب شدند.


نام:
ایمیل:
* نظر: