جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
کد خبر: ۱۱۱۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
عضو هیئت مدیره عمران پردیس:
عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس با بیان اینکه وزارت نیرو در بحث زیرساخت‌های واحدهای مسکن مهر زیاده‌خواهی می‌کند، گفت: قیمت مسکن مهر نهایی شده و هیچ بحثی درباره افزایش قیمت‌ها نداریم.


به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابراهیم نظری‌نیا درباره واحدهای مسکن مهر پردیس اظهار کرد:‌ یک سری از واحدهای مسکن مهر فاز 8 معارض دارد و ممکن است زمان تکمیل واحدها طولانی شود. بر اساس برنامه همه واحدهای فاز 8 تا پایان سال به اتمام می‌رسد.
وی با بیان اینکه دو پیمانکار این فاز کار را رها کرده‌اند، تاکید کرد: همه قیمت‌های مسکن مهر پردیس نهایی شده و بحثی درباره افزایش قیمت‌ها نداریم و هیچ کس نمی‌تواند در این رابطه ادعایی داشته باشد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس دلیل رها کردن پیمانکاران را بدهکار بودن و مشکلات شخصی اعلام کرد و گفت: فاز 8 شامل 28 هزار واحد است که تاکنون 3 هزار و 500 واحد از این فاز افتتاح شده است.
نظری‌نیا یادآور شد: احداث زیرساخت‌های مربوط به آب، برق و... به عهده شرکت عمران است و این کار انجام شده،‌ این در حالی است که وزارت نیرو از تحویل این شبکه‌ها به دلیل دریافت مبالغی اضافه که زیاده‌خواهی است،‌ خودداری می‌کند.
وی ادامه داد: متاسفانه وزارت نیرو برای تحویل شبکه‌های احداث شده با مشارکت مشاوران وزارت نیرو،‌ مبالغی را می‌خواهد، در حالی است که توانایی پرداخت هیچ مبلغی وجود ندارد.
عضو هیئت مدیره شرکت عمران پردیس خاطرنشان کرد: بر اساس قانون شهرهای جدید شرکت‌های خدمات‌رسان موظف هستند و وزارت نیرو شبیه همه شهرها باید خدمات را با همان نرخ و همان کیفیت ارائه کند.


نام:
ایمیل:
* نظر: