جمعه ۲۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
کد خبر: ۱۱۱۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
جمعی از جهادگران مناطق محروم در نامه ای از اظهارات اخیر مهدی مهدوی کیا درباره مدافعان حرم و کمک به مناطق محروم انتقاد کردند.


به گزارش خبرگزاری بسیج، در نامه جهادگران مناطق محروم با اشاره به تعریض های مهدوی کیا به مسائل سیاسی کشور از جمله اتفاقات عراق و سوریه آمده است: مطالب وهن آلود و خیال برانگیزتان را خواندیم و البته تعجب نکردیم. چرا که طبیعی است آن که در فتنه 88 با مچ بند سبز در زمین بازی حاضر شده و با افتخار، عکس خود را با یکی از سران فتنه (بخوانید فریب خوردگان دشمن) منتشر می کند باید هم از بازی دو باصطلاح فوتبالیست با رژِیم کودک‌کش صهیونیستی خوشحال شود.
در ادامه این نامه آمده است: باید در لقمه آن انسان شک کرد که از بازی با قاتلان دانشمندان شهید و صدها هزار زن و کودک مظلوم و بی گناه خوشحال می شود، شکی نیست که برای چنین انسان های سخیف، بازی با جانیان داعشی نیز افتخار خواهد بود البته که قبل از آن باید قید ناموس خود را بزنند چرا که به بهانه تخیلیِ ورود سیاست به ورزش، مرام جوانمردی و پهلوانی و ورزشکار حقیقی و آزاد اندیش را به موزه تاریخ سپرده‌اند.
این جهادگران در نامه خود تاکید کردند: ای کاش اگر از آرش میراسماعیلی و سایر ورزشکاران کشور عزیزمان یاد نمی گیرید حداقل بازیکنان برتر دنیا همچون رونالدو را یاد بیاورید که شرف ورزشی و غیرت مردانگی شان اجازه نداد از رژیم صهیونیستی حمایت کنند چرا که وررزش را آمیخته با جوانمردی می دانند و به بهانه واهی دخالت سیاست در ورزش، انسانیت خود را متلاشی نمی کنند (اگر چه همواره این شعار را افرادی می دهند که خود، پیاده نظام سیاسیون دگراندیش واداده هستند)
در ادامه این نامه آمده است: آقای مهدوی کیا شما را به مطالعه حیات آقا تختی ها و پوریای ولی های دیروز و امروز فرا می خوانیم که چگونه نام خود را به نیکی در قلوب ملت زنده نگاه داشتند و عمر حقیقی آنها با پایان عمر ورزشی شان تمام نشد...
این جهادگران با اشاره به اینکه خوب است این بار که برای عکس یادگاری نزد خائنان امت رفتید یک بار سئوال کنید که آیا روسای خود فروخته تان به یک روستا محروم سری زده اند یا خیر؟ آیا به جای دست دادن با زنان اجنبی؛ تاکنون پای درد دل جوانان روستایی نشسته اند یا خیر؟ تصریح کردند: البته به خود زحمت ندهید که جوابش واضح و روشن است. کما اینکه خود شما نیز برای خاکی نشدن ماشین چند صد میلیونی تان (شاید هم میلیاردی... چون ما این ماشین ها را فقط در عکس ها دیده‌ایم) هیچگاه هم سفره فقرا نشده اید و خنده آور است که چون شمایی به فکر محرومین افتاده است!
حضور در میان محرومان، لیاقت می خواهد
در ادامه این نامه آمده است: راستش خواستیم دعوت تان کنیم تا مانند اعضای جوان این جبهه جهادی که از سال 1381 عمر جوانی خود را در خدمت به خلق خدا سپری کرده اند، به روستایی محروم در قالب اردوی جهادی سری بزنید اما حقیقت آن‌است که حضور در میان محرومان، لیاقت می خواهد.
نویسندگان جهادگر این نامه با ذکر اینکه اگر به شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بنگرید خواهید فهمید که جملگی از طبقات محروم جامعه هستند و محسن حججی عزیز نیز که دل همه آزاداندیشان را کربلایی نمود در زمره جهادگرانی بود که حتی اندک پول خود را نیز برای عمران و آبادانی کشورش در مناطق دور افتاده هزینه می کرد، نوشتند: اگر امروز شما به راحتی مشغول توپ بازی هستی بدان که مدیون همین جوانان انقلابی هستی که نام شان لرزه بر اندام کریه نظام سلطه انداخته است.
در پایان این نامه نیز آمده است: جوانانی که مرز انقلاب و نظام شان را نه مانند شما در بانک های آلمان و... که مانند دل های شان به پهنای تمام غیرت و انسانیت و شرف و جوانمردی و عزت در سراسر گیتی گسترانده اند تا هر جا مظلومی هست یاری و نصرت اش کرده و با ظلم و زور مبارزه کنند که پهلوان و قهرمان حقیقی اینانند.
نام:
ایمیل:
* نظر: