شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
کد خبر: ۱۱۱۱۴۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸
رئیس‌پلیس مبارزه با مواد مخدر:
رئیس ‌پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: اینکه گفته می‌شود مواد مخدر به صورت کانتینری وارد ایران شده و بعد از طریق مرزهای غربی به خارج کشور می‌رود، صحیح نیست.


سردار مسعود زاهدیان با تائید موضوع استفاده قاچاقچیان از معتادان برای خرده فروشی مواد مخدر، به خبرگزاری میزان گفت: قاچاقچیان مواد مخدر از روش‌های مختلف برای ورود و فروش مواد در داخل کشور استفاده می‌کنند و با سازماندهی عوامل خود قصد دارند تا مواد مخدر در همه جای کشور توزیع شود.
زاهدیان با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر در همه مناطق طبق برنامه‌های خود پیش می‌روند و خرده‌فروشی یکی از روش‌های آنها برای فروش مواد مخدر است، ادامه داد: مافیای مواد مخدر با تامین مواد مورد نیاز معتادان متجاهر، از آنها برای فروش مواد مخدر در سطح شهرها به صورت خرده‌فروش استفاده می‌کند. وی با بیان اینکه اینگونه افراد شناسایی می‌شوند، تاکید کرد: علاوه بر برخورد با مافیای مواد مخدر، با معتادان متجاهر که فروشنده مواد مخدر هستند برابر قانون برخورد شده و این افراد دستگیر می‌شوند.
رئیس‌پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: هیچ فرقی بین فروشنده مواد مخدر و معتاد متجاهر فروشنده مواد نیست و از نظر پلیس هر دو این افراد مجرم بوده و در صورت شناسایی دستگیر می‌شوند.
زاهدیان با رد ترانزیت مواد مخدر از خاک ایران توسط کارتل‌های مواد مخدر در پوشش کانتینرهای ترانزیتی، گفت: اینکه گفته می‌شود مواد مخدر به صورت کانتینری وارد ایران شده و بعد از طریق مرزهای غربی به خارج کشور می‌رود، صحیح نیست و هیچگاه ایران اجازه ترانزیت یا عبور مواد مخدر از خاک خود را نمی‌دهد که کشفیات چند تنی مواد مخدر، گواه این موضوع است.نام:
ایمیل:
* نظر: