پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۶
کد خبر: ۱۰۱۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
مدیرکل بنیاد مسکن استان کردستان گفت: ۳ نفر از مخلان اقتصادی بنیاد مسکن کردستان با حکم دادگاه از خدمت تعلیق شدند.


رضا قادری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، در پاسخ به این سؤال که آیا شروع به‌کار مجدد افرادی که در بنیاد مسکن کردستان تخلف داشتند و با حکم قضایی دستگیر شده بودند صحت دارد یا خیر، اظهار داشت: خیر، این افراد سرکار نیستند و از خدمت تعلیق شده‌اند و شروع به‌کار مجدد آنان اصلاً صحت ندارد.
وی گفت: معلوم نیست که این افراد دوباره به سرکار بازگردند و دادگاه در این باره تشخیص می‌دهد چون پرونده تخلفات آنان در دادگاه بوده و به آنها نیز حکم تعلیق از خدمت داده‌اند.
مدیرکل بنیاد مسکن استان کردستان تصریح کرد: 3 نفر از متخلفان بنیاد مسکن کردستان با حکم دادگاه از خدمت تعلیق شدند و در حال حاضر نیز خارج از اداره هستند.
قادری افزود: زمانیکه این تخلفات رخ داد از طریق بنیاد مسکن استان کردستان از این افراد شکایت کردیم و پرونده آنها نیز در دادگاه موجود است و دادگاه نیز با توجه به محتویات پرونده حکم تعلیق به سه نفر را صادر کرد و نامه‌ای که به بنیاد مسکن کردستان ابلاغ شد پس از ارسال به تهران، مرکز با 3 ماه تعلیق از خدمت آنان موافقت کردند تا نتیجه اصلی دادگاه اعلام شود و تصمیم‌گیری در این پرونده با دادگاه است.


نام:
ایمیل:
* نظر: