يکشنبه ۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
کد خبر: ۱۰۱۸۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
مراسم تجلیل از سه مستندساز جوان، تحت عنوان «عصر مستند» در سازمان اوج برگزار شد و از وحید فراهانی، حسین شمقدری و وحید فرجی تقدیر به عمل آمد.نادر طالب‌زاده در این مراسم گفت: ما سریال‌ساز بچه حزب‌اللهی کم داریم به همین دلیل در این حوزه باید آموزش و تربیت بیشتری داشته باشیم.
سلیم غفوری مدیر شبکه مستند نیز در ادامه مراسم تجلیل از مستندسازان با بیان اینکه ما هر سه این مستندسازان عزیز را با آثارشان می‌شناسیم، خاطرنشان کرد: هرسه در تولید آثار جسارت و شجاعت دارند. وحید فراهانی در حوزه بحران شناخته شده است، در خط مقدم حاضر می‌شود و در همراهی با رزمندگان جسارت دارد.شمقدری با مستندهای اجتماعی شناخته شده و نقدهای او در این حوزه به گونه‌ای است که به دور از سیاه‌نمایی و به نفع نظام و انقلاب است. وحید فرجی با مستندهای علیه نظام سلطه شناخته شده است؛ خوشحالم جبهه فرهنگی انقلاب توانمند و در جریان رسانه‌ای با مستندهای خود بسیار تاثیرگذار هستند.
محسن یزدی مدیر مرکز مستندسازی حوزه هنری در ادامه نشست گفت: کار در عرصه مستند در شرایط سوریه تهور و شجاعت می‌خواهد.
وی افزود: این عزیزان کشورشان را دوست دارند و نگاه به جوایز جشنواره‌ها نمی‌کنند. رفتن به جشنواره‌ها و انجام خواست آنها کار سختی نیست اما این هنرمندان دل در گرو کشور دارند.


نام:
ایمیل:
* نظر: