دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
کد خبر: ۱۰۱۸۸۱
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴
پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.


به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور، تردد موتورسیکلت از  ظهر دیروز تا ساعت 6 صبح روز شنبه دوم اردیبهشت از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. تردد موتور‌سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23:00 روز جمعه  اول اردیبهشت از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17تا ساعت 23 روز جمعه از مرزن‌آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
در محور کندوان تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است.
در محور هراز تردد تمام تریلرها کماکان ممنوع است و تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه - 31 فروردین و اول اردیبهشت ممنوع است.
در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از تهران به قائم‌شهر و بالعکس، ممنوع است.
پلیس راهور نیروی انتظامی از رانندگان خواست در صورت سفر، ضمن تماس با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با شماره تلفن 88255555 (10خط) و 120 به صورت شبانه‌روزی در جریان وضعیت راه‌ها قرار گیرند.
پیامک تخلفات حادثه‌ساز
تنها برای مالک خودرو ارسال می‌شود
معاون فناوری و اطلاعات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تخلفات حادثه‌ساز به صورت آنی و لحظه‌ای با ارسال پیامک تنها به مالک خودرو متخلف اطلاع‌رسانی می‌شود.
سرهنگ احمد شیرانی با بیان اینکه برخی رانندگان مدعی هستند که پیامک تخلفات برای آنها ارسال نشده است، به ایرنا گفت: بر اساس قانون، مالکان در صورت تغییر شماره تماس و آدرس خود حتما باید با مراجعه به دفاتر پلیس+10 این تغییرات را اطلاع‌رسانی کنند تا پیامک برای آنها ارسال شود.به گفته وی هدف از ارسال پیامک تخلفات حادثه‌ساز به مالکان خودروهای متخلف، احقاق حقوق شهروندی، افزایش سرعت اطلاع‌رسانی، اثربخشی عملکرد دوربین‌های ثبت تخلف و حس کنترل و اجرای صحیح قانون است.سرهنگ شیرانی با اشاره به برخورد قاطع پلیس با تخلفات حادثه‌ساز در سال جدید، خاطرنشان کرد: تخلفات حادثه‌ساز شامل سرعت غیرمجاز، عبور از چراغ قرمز، تجاوز به خطوط عابر پیاده، ورود ممنوع و حرکت از خطوط اضطرار می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر: