دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
کد خبر: ۱۰۱۸۷۴
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳
مامور نیروی انتظامی کلانتری 18 آبادان هنگام تعقیب سارق سابقه‌دار به رودخانه بهمن‌شیر سقوط کرد و غرق شد.


به گزارش ایرنا به نقل از یک مقام آگاه، صبح دوشنبه ماموران کلانتری 18 آبادان با طرح ورود به منزل یک سارق سابقه‌دار و دستگیری وی در منطقه 20 متری ذوالفقاری آبادان وارد عمل شدند که در ادامه متهم تحت تعقیب با دیدن ماموران پلیس از مخفیگاهش به نیزارهای اطراف آن محل فرار کرد.
در ادامه ماموران با شلیک چند تیر هوایی از متهم فراری خواستند که خود را تسلیم قانون کند که وی به دستور ایست پلیس توجه نکرد و به فرار خود ادامه داد.
در هنگام تعقیب این متهم، یکی از ماموران کلانتری 18 آبادان به دلیل نامشخصی به رودخانه بهمن‌شیر سقوط کرده و سایر ماموران انتظامی حاضر در محل نتوانستند این مامور وظیفه‌شناس را نجات دهند.
با سقوط مامور پلیس به رودخانه تیمی از ماموران امدادی به همراه آتش‌نشانان و غواصان به محل حادثه اعزام شدند که متاسفانه تلاش برای پیدا کردن پیکر این مامور پلیس تاکنون بی‌نتیجه مانده است.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان با تایید خبر غرق شدن مامور نیروی انتظامی در رودخانه بهمنشیر گفت: از زمان اعلام نیروی انتظامی به سازمان آتش‌نشانی 6 غواص به محل حادثه اعزام شدند.
مجید فرهانی پور اظهارکرد: به دلیل شدت جریان آب، غواصان سازمان آتش نشانی موفق به پیدا کردن جسد این مامور نیروی انتظامی نشده‌اند.
وی افزود: اکنون گروهی از غواصان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در خرمشهر به محل مورد نظر اعزام شده‌اند تا به جست‌وجو در این زمینه ادامه دهند.


نام:
ایمیل:
* نظر: