دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۸
کد خبر: ۱۰۰۳۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱
7هزارو170 واحد مسکونی مهرو6 طرح روبنایی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در شهرجدید هشتگرد استان البرز به بهره‌برداری رسید.
محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید درآیین آغاز بهره‌برداری از این واحدها گفت: 30هزارنفر در آینده نزدیک ساکن این واحدهای جدید مسکونی خواهند شد.
وی ادامه داد:برای ساخت این واحدهای مسکونی 40هزار میلیارد ریال از محل آورده مردم و تسهیلات بانکی هزینه شده است.
نریمان گفت: همچنین برای ساخت 6 پروژه عمرانی شامل یک مدرسه، یک مسجد، 2 ساختمان کلانتری ویک زمین ورزشی 105میلیارد ریال توسط شرکت عمران شهر جدید هشتگرد پرداخت شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: تمام واحد‌های مسکونی بهره‌برداری شده از آب، برق و گاز بهره مند هستند.
نریمان گفت:تمام اعتباراتی که برای ساخت پروژه‌های روبنایی دراین شهر هزینه می‌شود موجب ارزش افزوده مسکن مهر در آن شده است.
وی افزود: قبل ازپایان دولت یازدهم ،10 هزار واحد مسکونی باقی مانده در شهرجدید هشتگرد تحویل متقاضیان خواهد شد.
وی همچنین از بهره‌برداری موقت از متروی شهرجدید هشتگرد درآینده نزدیک خبر داد واظهارداشت: بزرگترین ایستگاه متروی کشور درشهرجدید هشتگرد تا 6 ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار ساوجبلاغ نیز در این آیین گفت: با حمایت دولت 5 میلیون مترمکعب آب آشامیدنی از خط انتقال آب سد طالقان در آینده نزدیک به شهرجدید هشتگرد اختصاص می‌یابد.
این گزارش حاکی است پیش از این با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از یک هزار و 500 واحد مسکن مهر در شهرک ابریشم استان البرز بهره‌برداری شد. این واحدها با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. از مجموع 93 هزار واحد مسکن مهر تاکنون 63 هزار واحد تکمیل شده است.نام:
ایمیل:
* نظر: