کد خبر: ۱۷۱۶۴۶
تاریخ انتشار:۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
کیهان و خوانندگان


33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323
* مصاحبه سردار حاج قاسم سلیمانی حقیقتا حاوی نکات بسیار ارزشمند و حیرت‌آوری بود. برای سلامتی حضرت آقا، سیدحسن نصرالله و سردار سلیمانی و شادی روح عزیز عماد مغنیه و فرزند شهیدش صلوات.
نجفی - بندرعباس
* وقتی مجاهدان و دلدادگان مولا امیرالمومنین(ع) در یمن آل‌سعود را به زانو درمی‌آورند عده‌ای منافق در داخل کشور افسرده و یا معترض می‌شوند. باید ارتباط اینها با آل‌سعود و آمریکا پیگیری و با آن برخورد شود.
شهاب علوی - کرج
* پیش‌بینی امام خامنه‌ای در کمتر از یک ماه محقق  شد. حضرت آقا فرمودند از اینکه جریان سلطه اسلحه به عربستان ارسال می‌کند ما نگران نیستیم. چراکه در آینده نزدیک این سلاح‌ها به دست مجاهدان اسلامی خواهد افتاد.
طباطبایی - قم
* با توجه به ضربات مهلکی که آل‌سعود  و جبهه شیطان از جبهه مقاومت در این چند ماه اخیر خورده است نیروهای حشدالشعبی و دستگاه‌های امنیتی اطلاعاتی باید مراقبت بیشتر از زائران اربعین حسینی بنمایند تا ان‌شاءالله مراسم بدون حادثه‌ای ختم به خیر شود و هرگونه توطئه آل‌سعود و اربابانش به خودشان برگردد.
7250---0919 و 6858---0919
* اینکه دولت‌های اروپایی به تلاش و تکاپو افتاده بودند تا چند ثانیه رئیس جمهور کشورمان در حد یک عکس یادگاری با سرکرده شیطان بزرگ بگیرد نشانه پیروزی راهکار مقاومت بود که پهپاد پیشرفته آمریکای جنایتکار را ساقط و کشتی متجاوز انگلیسی را متوقف کرد نه روش دیپلماسی التماسی!
5100---0919
* دستگاه دیپلماسی ما درسازمان ملل چه تلاش‌هایی برای آزادی هم‌وطنانمان اعم از عضو دستگاه دیپلماسی و اساتید در بند غربی‌ها که بدون سند و مدرک بازداشت شده‌اند انجام داده‌اند!
8895---0919
* ضمن تشکر از رسیدگی سریع دستگاه قضا به پرونده‌های مفاسد اقتصادی، عرض می‌کنم امیدوارم مردم شیرینی این را هم بچشند که تورم کاهش یابد و بسیاری از قیمت‌ها که ناجوانمردانه افزایش یافته کاهش یابد.
5170---0916 و 3949---0912
* ما به خواب اصحاب کهف نرفته بودیم بلکه ناگهان با چشم خود دیدیم چه بلایی بر سر ارز و سکه آوردند که پول ملی کشور در لیست بی‌ارزش‌ترین‌ها قرار گرفت! مسبب اصلی این اقدام باید مورد بازخواست قرار بگیرد.
9890---0915
* یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که ماه گذشته به اتهام اخلال در نظام ارزی و خودرو بازداشت شده بود از طرف مجلس به‌عنوان یکی از اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان گسترش و نوسازی انتخاب شد! به همین سادگی!
سوری
* چرا در معرفی مفسدین اقتصادی که جنایت‌ها وخیانت‌های آنها در رسانه ملی خیلی مختصر اشاره می‌شود و چرا رسانه ملی حکم حبس فریدون را اعلام نکرد؟ مگر خون وی از دیگر متهمان رنگین‌تر است؟ چه کسانی صداوسیما را تحت فشار قرار می‌دهند؟
خانم کلانتری
* شورای محترم نگهبان و مجلس نباید اجازه به تعدد وزارتخانه‌ها به جای کاهش آنها را بدهند.
4590---0919
* هر کس نداند فکر می‌کند خنده‌های رئیس‌جمهور در جمع سران خائن اروپایی حاکی از تحقق فتح‌الفتوح برجام و لغو بالمره تحریم‌ها بود! واقعاً با زبان دیپلماسی که فقط خودشان بلد بودند مشکلات اقتصادی مردم را حل کردند!
4467---0912
* آیا تغییر نظر اصلاح‌طلبان در مجلس به رأی دادن به شفافیت، تنها به خاطر نزدیکی به انتخابات است تا دوباره بتوانند صندلی‌های مجلس را تصاحب کنند؟ چون اصرار و انگیزه اولیه‌شان در رأی ندادن به شفافیت مشخص است.
وحیدی
* خانم نماینده شورای شهر تهران! نیازی نیست امثال شما از صحبت‌های رئیس محترم قوه قضائیه خوشتان بیاید یا نیاید، زحمت بکشید بروید بین مردم و ببینید اقدامات سنجیده دستگاه قضایی چه امیدی در دل مردم ایجاد کرده است!
8455---0912
* در خبرها از اقدام زیبای شهرداری اردبیل در تجلیل از شهدا مطلبی منعکس نمودید. اما در کاشان در حالی که مسئولان مربوطه در شورای شهر و شهرداری بلواری را به نام خانواده سه شهید کلنگ‌زنی کردند پس از مدتی در اقدامی نازیبا! نام خانواده سه شهید را حذف و نام دیگری را جایگزین کردند.
4648---0913
* وقتی بسیاری از کارکنان زن و دختر در ادارات و سازمانهای دولتی و مراکز درمانی نسبت به حجاب و آداب اسلامی بی‌توجهند چه توقعی می‌توان از مراجعین به این سازمانها و ادارات داشت! اول باید آن اولی اصلاح شود.
7902---0919
* مدیریت استخر الغدیر شهرداری واقع در میدان المپیک تهران توجهی به تعمیر و راه‌اندازی پمپ‌های فشار قوی آب قسمت جکوزی نشان نمی‌دهد. ما تعدادی مشتری ثابت این استخر هستیم که طبق تجویز پزشک باید آب درمانی بکنیم. چرا به ازای پولی که از مردم می‌گیرند خدمات ارائه نمی‌دهند؟
شیبانی
* 8 ماه است که برای کارت ملی ثبت‌نام کرده‌ام. چند روز پیش برای تعویض کارت عابر بانکم که تاریخ آن سپری شده بود به بانک مراجعه کردم. مدارک (شناسنامه، گواهینامه، پایان خدمت و...) را ارائه کردم ولی اصرار بر ارائه کارت ملی داشتند، آیا این روش تعامل با ارباب رجوع است؟ همان روز هم شدیداً به پول نیاز داشتم.
8760---0905
* محل کارم خیابان دکتر فاطمی غربی است. بین این خیابان تا بیمارستان امام‌خمینی‌(ره) چندین کوچه هست که جزو منطقه 6 تهران است. اسامی شهدای این کوچه توسط شهرداری کلا حذف شده است. باید به کجا مراجعه کرد تا این اقدام غلط اصلاح شود؟
5364---0912
* در خبرها آمده بود که بر اثر خرابی برخی‌ پل‌های شهرهای کوچک در استان خوزستان در سیل اوایل سال 98، متأسفانه مدارس این شهرها که دانش‌آموزان آن‌ها مجبور بودند از این پل‌ها عبور نمایند تعطیل شده است! قابل توجه دولت تدبیر.
عسگری
* 30 باجه‌پاسخگو در سازمان غذا و دارو فعالیت می‌کنند ولی در عمل تعداد اندکی از آن‌ها پاسخگوی ارباب‌رجوع هستند و بقیه مشغول فعالیت در فضای مجازی، صرف تنقلات و ... هستند! این مشاهدات من در مراجعه روز 6 مهر 98 ساعت 15 است.
حیدری
* چرا عده‌ای از مدیران به جای تشویق بانوان شاغل به فرزندآوری آن‌ها را پس از مرخصی زایمان از کار برکنار می‌کنند؟ وهابیت با تخصیص بودجه و تشویق زنان وهابی به فرزندآوری کلیه هزینه‌های آن‌ها را پرداخت می‌کند ولی عده‌ای نادان در کشور عکس آن‌ها عمل می‌کنند.
خانم رحمانی
* این شیوه‌ای که دادگستری‌ها در پیش گرفته‌اند و سه ماه پرونده‌هایی را که سازش نمی‌کنند در شورای حل‌ اختلاف معطل می‌کنند و ارباب‌رجوع را سرگردان می‌کنند، خوب است توسط رئیس محترم دستگا قضا تغییر پیدا کند. چون جز خسته کردن مردم نتیجه‌ای ندارد.
8495---0911
* به پزشک مراجعه کردم می‌گوید ضعف داری هر سه روز 100 گرم گوشت کباب کن بخور که حساب کردم ماهی بالای 200 هزار تومان فقط باید پول گوشت بدهم. پس پول اجاره‌خانه، قبوض آب، برق و تلفن و... را چه کنم؟ خدا وکیلی مسئولان کشور نمی‌دانند بر مردم چه می‌گذرد؟
9149---0910
 پاسخ شرکت بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه، دوشنبه مورخ 1398/6/25 صفحه 2 با مضمون: از وقتی که آقای قالیباف از شهرداری رفته در ایستگاه‌های مترو و داخل واگن‌های قطار خبری از بنر و تابلوهایی با محتوی احادیث از حضرات معصومین علیهم‌السلام نیست. ضمن تشکر از مسافران گرامی و همچنین سپاس از آن روزنامه وزین به خاطر انعکاس دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خوانندگان گرامی و ظرفیت ایجاد شده جهت تعامل و پاسخگویی به شهروندان و مسافران گرامی مترو، به اطلاع می‌رساند، با عنایت به اینکه تمامی فضاهای تبلیغاتی داخل مترو طی تفاهم‌نامه‌ای به سازمان زیباسازی شهرداری تهران واگذار شده است و تنها 15 درصد از فضاهای تبلیغاتی در اختیار معاونت امور فرهنگی و اجتماعی این شرکت قرار دارد، لذا با توجه به این شرایط مقرر شد تا از دیگر قالب‌های موجود نهایت بهره‌برداری را کرده تا در تعظیم شعائر حسینی در حد وسع خود قدمی برداریم.»

ارسال با پیامک ارسال به دوستان