کد خبر: ۱۵۱۹۱۸
تاریخ انتشار:۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰
خواندنی از ورزش ایران


*در سومین روز از مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا، محمد گنج خانلو یکی از امیدهای دوچرخه سواری ایران در ماده اومنیوم موفق به کسب مدال نشد و در پایان مقام هشتم را کسب کرد.
* مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه سرکشی به پروژه‌های عمرانی شهرستان کاشان در جمع خبرنگاران گفت: حدود ۳۶۰۰ پروژه ناتمام عمرانی در سراسر کشور داریم که بر اساس اولویت افتتاح خواهد شد. وی در جمع خبرنگاران گفت: سالن ورزشی سه هزار نفره کاشان به دلیل محدودیت منابع مالی مثل بسیاری از پروژه‌های عمرانی دیگر در چند سال گذشته روند کندی داشته اما امیدواریم با یک ردیف بودجه اختصاصی در سال آینده این استادیوم زیبا که حق مردم کاشان است را نهایتا تا پایان سال ۹۹ به بهره‌برداری برسانیم.
*در پی‌کسب عنوان‌های قهرمانی حسین کیهانی در دوی ۳۰۰۰ متر و مدال نقره امیر مرادی در ۸۰۰ متر بازی‌های آسیایی جاکارتا و به واسطه تلاش‌های سجاد مرادی، مربی دو‌و‌میدانی، مجید کیهانی، رئیس‌فدراسیون مبلغ 50 میلیون تومان پاداش برای کسب نتیجه حسین کیهانی و مبلغ 30 میلیون تومان برای کسب نتیجه امیر مرادی، جمعا ۸۰ میلیون تومان به وی اعطا کرد.
*مجتبی عابدینی کاپیتان تیم ملی شمشیربازی گفت: متاسفانه لیگ ما شرایط خوبی ندارد و هیچ تیمی خواهان جذب ملی پوشان شمشیربازی نیست.وی در مورد اینکه هیچ پیشنهادی از تیم‌های لیگ شمشیربازی ندارد، گفت: نه تنها من بلکه هیچ یک از ملی‌پوشان دیگر پیشنهادی از تیم‌های دیگر ندارند. چون تیم مطرحی نیست که بخواهد ملی پوشان را جذب کند. متاسفانه با این نتایج درخشانی که در المپیک و جام‌های جهانی و بازی‌های آسیایی گرفتیم هیچ تیمی برای قرارداد نداریم. باید مسئولان فدراسیون تمهیداتی بیندیشند. باقرزاده تلاشش را می‌کند اما اسپانسرها هم باید با این نتایج ما به سمت این رشته بیایند یا آورده شوند.وی ادامه داد: درآمدی هم نداریم که بخواهیم امرار معاش کنیم و نمی‌دانیم با این شرایط چه کار باید کنیم، شمشیربازی نه پخش دارد، نه سالن دارد و نه پول. این طور هم نمی‌شود که من به عنوان ملی‌پوش به دنبال تیم بگردم.

ارسال با پیامک ارسال به دوستان