کد خبر: ۱۴۲۰۴۸
تاریخ انتشار:۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
برنامه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال – جام خلیج فارس
جمعه 30 شهریور 1397
*ماشین‌سازی‌تبریز..................................................پارس جنوبی جم(ساعت18:45)
*صنعت نفت آبادان.....................................................................پیکان(ساعت19:30)
*سپاهان اصفهان .......................................................فولاد خوزستان(ساعت19:30)
شنبه 31 شهریور 1397
*استقلال خوزستان..............................................................ذوب آهن(ساعت18:45)
*سایپا.....................................................................نفت‌ مسجدسلیمان(ساعت18:45)
*نساجی مازندران.........................................................استقلال تهران(ساعت18:45)
یکشنبه 1 مهر 1397
*پرسپولیس.................................................................سپیدرود رشت (ساعت18:45)
*پدیده مشهد..........................................................................تراکتورسازی(ساعت19)


برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
دوشنبه 26 شهریور 1397
*السدقطر........................................................................ استقلال ایران(ساعت20:30)
*پرسپولیس ایران............................................................. الدحیل قطر(ساعت۱۸:۳۰)
ﺳﻪشنبه 27 شهریور 1397
*تیانجین چوانجیان..............................................................کاشیما آنتلرز(ساعت16)
چهارشنبه 28 شهریور 1397
*سوون سامسونگ..................................................... چونبوک موتورز(ساعت14:30)

برنامه مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال
 پنج‌شنبه ۲۲ شهریورماه ۹۷
* ذوب‌آهن اصفهان ......................................................... پدیده مشهد (ساعت ۱۸:۳۰)
* سایپا تهران..................................................................... سردار بوکان (ساعت ۱۸:۴۰)
جمعه ۲۳ شهریورماه ۹۷
* پیکان تهران ..........................................................پارس جنوبی جم (ساعت ۱۸:۴۰)
* صنعت نفت آبادان ..................................................تراکتورسازی تبریز ( ساعت ۲۰)
* ستاره کاسپین بابل .................................................. ماشین‌سازی تبریز (ساعت ۱۷)
* پدیده ملک‌شاهی ایلام ....................................................... مس کرمان (ساعت ۱۷)
* سیراف کنگان بوشهر .......................................خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۷)
* ملوان بندرانزلی...........................................................سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۴۵)
* سپاهان اصفهان.................................................. شهرداری ماهشهر (ساعت ۱۷:۳۰)
شنبه ۲۴ شهریور ۹۷
* چوکای تالش........................................................... داماش گیلانیان (ساعت ۱۶:۳۰)
* استقلال جنوب تهران ................................................ مقاومت تهران(ساعت۱۸:۴۰)
* فولاد خوزستان ........................................................ مس شهربابک (ساعت ۱۸:۵۰)
دوشنبه ۲۶ شهریورماه ۹۷
* نساجی مازندران ....................................................... شاهین لردکان (ساعت ۱۸:۴۵)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
*پرسپولیس .................................... نود ارومیه( زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود.)
* نفت مسجد سلیمان........... استقلال تهران (زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود.)

برنامه دیدارهای ایران در والیبال قهرمانی جهان 2018
گروه چهارم
پنجشنبه 22 شهریور 1397
* ایران ........................................................................................... بلغارستان(ساعت22)
شنبه 24 شهریور 1397
* کوبا ............................................................................................. ایران(ساعت18:30)
دوشنبه 26 شهریور 1397
* ایران ............................................................................................... لهستان(ساعت22)
ﺳﻪشنبه 27 شهریور 1397
* فنلاند .......................................................................................... ایران(ساعت18:30)

برنامه پخش زنده ورزش از تلویزیون
پنجشنبه 22 شهریور
بسکتبال مقدماتی جام جهانی
* ایران....................................................... فیلیپین (ساعت 16:45 - شبکه ورزش)
جام حذفی فوتبال ایران
* ذوب آهن....................................................... پدیده (ساعت18:30 - شبکه شما)
والیبال قهرمانی جهان
* استرالیا....................................................... آمریکا(ساعت 19:30 - شبکه ورزش)
* ایران.................................................................. بلغارستان (ساعت22- شبکه سه)
جمعه 23 شهریور
جام حذفی فوتبال ایران
* صنعت نفت آبادان................................. تراکتورسازی (ساعت 22 - شبکه شما)
هفته پنجم لوشامپیونا فرانسه
* پاری سن ژرمن ............................. سنت اتین (ساعت 23:15 - شبکه ورزش)
ارسال با پیامک ارسال به دوستان