کد خبر: ۱۴۱۵۷۲
تاریخ انتشار:۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۹
کیهان و خوانندگان

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* اگر بقیه وزرا مثل وزیر بهداشت ساعتی از هفته را به دیدار با مردم و بازدید از مراکز و سازمانهای تحت امرشان اختصاص دهند، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. بعد از دیدار وزیر از 2 بیمارستان در تهران، دارویی که تا آن روز در بیمارستان پیدا نمی‌شد آمد در قفسه‌های داروخانه‌ها قرار گرفت!
وحیدی
* درخت تنومند سر به فلک کشیده در برابر طوفانهای عظیم خم به ابرو نمی‌آورد ولی همین درخت با نفوذ کرم به درون آن پژمرده و در نهایت خشک و با یک تندباد فرو می‌افتد... پس دلسوزان نفوذ دشمن و نااهلان و نامحرمان را به درخت تنومند چهل ساله انقلاب، امید مستضعفان جهان و عصاره دعوت انبیاء و اولیا را جدی بگیرند. ای کاش سؤال دیگر نمایندگان از بحث نفوذ در دولت (در تیم هسته‌ای، حفاظت محیط زیست، دو تابعیتی‌ها و...) بود! جریان فیضیه چندی قبل فاجعه نبود، فاجعه واقعی نفوذ دشمن در بدنه نظام و دولت است!
9330---0912
* به عنوان یک اسلامشهری از نماینده تهران- ری- اسلامشهر که در تاریخ 97/6/13 از فتنه‌گران دفاع و به توان موشکی کشورمان حمله کرد، شرم کردم! به امثال این کوته‌فکران می‌گویم مشکل کشور ما آزمایش موشکی نیست بلکه خائن زدگی و حمایت برخی خائنین از فتنه‌گرانی است که باعث اخلال در وحدت ملی و گرا به دشمن جهت تحریم بیشتر و تطمیع دشمن و ادامه آن تاکنون شده‌اند، می‌باشد؟!
یک هم‌وطن از اسلامشهر
* آقای جهانگیری یادتان هست می‌گفتی زنده باد اصلاحات! این وضع امروز جامعه بیانگر اصلاح است یا افساد؟!
0692---0910
* از نمایندگان انقلابی و ملت متعهدمان درخواست می‌کنم در مقابل اراجیف دو  نماینده تهران (سلحشوری و حیدری) در دفاع از خائنین و شیطان بزرگ ساکت ننشینند و پاسخ عربده‌های این خناسان را آن طور که شایسته است بدهند.
3528---0919
* دستگاه دیپلماسی ما نباید به مذاکره و بازی‌های سیاسی فرانسه بدعهد و انگلیس خبیث به عنوان دلالان شیطان بزرگ و هموار کنندگان رابطه شوم و براندازی نظام دل خوش کنند... همین‌ها می‌بینید که چه بلایی بر سر عراق، افغانستان یا لیبی، یمن، سوریه و... آورده‌اند! تا کی کشور را با مماشات می‌خواهید پیش ببرید؟!
8712---0912
* برای بسیاری از مردم کشورمان جای تعجب است که این دو شرکت خودروساز دولتی (سایپا و ایران خودرو) پشت‌شان به کجا اینقدر گرم است که از نظر کیفیت و کمیت روز به روز افت پیدا می‌کند، چقدر در جاده‌ها باعث تلفات جانی شده‌اند، هر وقت هم تصمیم بگیرند قیمت‌ها را افزایش می‌دهند؟!
1758---0935 و 2907---0912
* آن روزی که کیهان و دیگر دلسوزان نظام از نقاط ضعف بلکه سیاه و فاجعه‌بار برجام از جمله بند معروف «ماشه» سخن می‌گفتند، برای چنین روزی بود! آمریکا این شیطان بزرگ بدون هیچ هزینه‌ای از برجام خارج شد و اروپا به طور شفاف و واضح اعلام می‌کند که هیچ تضمینی نمی‌دهد ولی به ایران امر می‌کند که باید در برجام بماند! و به تعهدات خود عمل کند!!!... دردناک‌ترین بخش ماجرا اینجاست که به خاطر همان بند ماشه و بندهای محرمانه دیگر، خسارت خروج از برجام به مراتب بیشتر از اجرای آن است! آفرین بر این درایت تیم مذاکره کننده و قهرمانان دیپلماسی و امیرکبیران زمان! همانانی که استادان تعامل با دنیا بودند!
7873---0912
* از مدیر مسئول روزنامه همشهری درخواست می‌شود توضیح دهد که چرا افرادی که برای خوش‌گذرانی و عیاشی و همپالگی با استکبار کشور را ترک کردند و یا برای ضربه به نظام و انقلاب در فتنه 88 در حصرند برایش بیش از مشکلات اقتصادی و گرانی، تورم، بیکاری، رکود و... اهمیت دارد؟
9590---0914
* تذکر رهبر معظم انقلاب در مورد مصداق جزئی مثل پوشک به ژنرال‌های پرمدعایی که بلدم بلدم آنها گوش فلک را کر کرده است ثابت می‌کند که نه تنها ژنرال نیستند بلکه از سرباز صفر هم کمترند! یعنی عرضه کنترل یک جنس معمولی مثل پوشک را هم ندارند؟!
3104---0912
* هرچه دلسوزان از عدم اعتماد به اروپای مکار و خبیث سخن می‌گویند دستگاه دیپلماسی کشور متاسفانه بر اعتماد بر این خناسان اصرار دارند آیا این جز لجاجت چیز دیگری است؟!
7215---0915
* دبیرکل کانون سراسری مرغداران مرغ تخم‌گذار گفت، افزایش قیمت تخم‌مرغ گرانی محسوب نمی‌شود؟ پس چه چیزی محسوب می‌شود؟! لابد تورم محسوب می‌شود. اگر برخی مسئولین سخن گفتن بلد نیستند مگر مجبورند شعری بگویند که در قافیه‌اش بمانند!
کیاماری
* رئیس بانک مرکزی اگر توان مهار تلاطم ارز و سکه را ندارد چرا چیزی را در رسانه‌ اعلام می‌کند که بر تلاطم بازار می‌افزاید؟ این را منی که یک دیپلمه‌ام می‌فهمم ولی آیا رئیس بانک مرکزی نمی‌فهمد؟! آیا این خط دادن به دلالان نیست؟!
یک هم‌وطن
* چرا کشور مسلمان و مظلوم یمن به سامانه ضدهوایی تجهیز نمی‌شود تا بتواند هواپیماهای متجاوز اسرائیل و عربستان را روی آسمان این کشور سرنگون و ساقط کند.
8712---0912
* به طور متوسط پسرها در 10 سالگی 140 سانتیمتر قد و 32 کیلو وزن دارند. آیا می‌توان آنها را در صندلی کودک جا داد؟! دراین شرایط بی‌ثبات اقتصادی کشور، این حرکات ناشیانه برای چیست؟!
0692---0910
* از شهرداری کرج درخواست می‌شود نسبت به نصب پل عابر پیاده در جاده محمدشهر روبروی داروخانه شبستری اهتمام ورزد. عبور از دو طرف جاده برای شهروندان با این حجم تردد خودرو بسیار دشوار و خطرناک است.
6065---0921
* چرا شرکت‌های لبنیاتی 2-3 روز است که در کرج شیر توزیع نمی‌کنند؟! لطفا مسئولان امر پیگیری کنند.
4862---0912
* با وجود مخالفت صریح رهبر معظم انقلاب و دلسوزان با ادله و بینه درمورد لوایح و کنوانسیون‌های بین‌المللی که به ضرر کشور و منافع ملی است چطور رئیس‌جمهور در روز حضور در مجلس مجددا از نمایندگان برای تصویب چنین لوایح مضر به حال کشور و ملت را مطالبه می‌کنند؟!
7211---0990
* لطفا گزارشی از تکدی‌گری در چهارراه پارک‌وی تهیه و منعکس کنید تا شاید به گوش مسئولان امر برسد و فکری به حال این منطقه نمایند.
دشتی
* در مردادماه می‌خواستم پشت بام منزلم را ایزوگام کنم گفتند متری 10 هزار تومان مدتی برای تهیه پول سپری شد حال رفتم اعلام شد متری 22 هزار تومان؟! گفتم مگر مواد آن داخلی نیست؟ گفتند وزارت نفت قیر را گران کرده و ما هم مجبوریم براساس آن از مشتری هزینه دریافت کنیم؟! با این وصف مشخص می‌شود که بخش عمده گرانی روزافزون جامعه اعم از ارز و سکه، مواد خوراکی و پوشاکی و ... به دست مدیران نالایق صورت می‌گیرد. ایزوگامی که تمام مواد آن داخلی است چرا باید ظرف کمتر از یک ماه بیش از صددرصد با افزایش قیمت روبرو شود؟! شایسته است کیهان گزارشی در این خصوص تهیه و انعکاس دهد.
یوسفی - تهران
* در تیرماه لباسشویی ایرانی در فروشگاه اتکا به قیمت دو میلیون و سیصد هزار تومان به فروش می‌رفت که نتوانستم بخرم. حالا که رفتم بخرم دیدم شده چهار میلیون و سیصد هزار تومان! که قفسه هم خالی بود گفتند تمام شده! حرص برخی مردم برای ذخیره کردن یکساله مواد غذایی، خوراکی، پوشاکی و... باعث شده که بسیاری فروشگاه‌ها از اجناس تخلیه شوند! برخی نیز اجناسی مثل ماشین لباسشویی چند تا می‌خرند و در بیرون به نرخ آزاد می‌فروشند!
0208---0911
ارسال با پیامک ارسال به دوستان