کد خبر: ۱۴۱۴۷۱
تاریخ انتشار:۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۵
کیهان و خوانندگان

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* دشمنان خبیث به دلیل کینه‌ای که از دو ملت مسلمان و عاشورایی ایران و عراق به دل دارند با هدف تحت تاثیر قرار دادن حماسه راهپیمایی اربعین امام حسین(ع) اقدام به شایعه‌پراکنی برای ایجاد تفرقه بین دو کشور می‌کنند. مسئولین دستگاه دیپلماسی و نمایندگان مجلس باید این توطئه‌ها را از نطفه خفه کنند و تماشاچی نباشند.
0220---0935
* جنگ در خاورمیانه به اشتغالزایی در کشورهای غربی به ویژه آمریکا کمک زیادی می‌کند بی‌جهت نیست که غربی‌ها و آمریکایی‌ها نگاه خود را از خاورمیانه برنمی‌دارند.
4513---0913
* آقای ظریف اعتراف کرده در اعتماد به آمریکا مرتکب اشتباه شده سوال این است که جواب این همه خسارتی را که بابت اشتباه ایشان و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به کشور و ملت وارد شده چه کسی باید بپردازد؟
6840---0919
* همه گروه‌ها به ویژه اصلاح‌طلب‌ها در به وجود آمدن این وضعیت نابه‌سامان اقتصادی کشور مسئول هستند و باید پاسخ بدهند.
4897---0914
* آقای علی مطهری که تمام وظایف نمایندگی را رها کرده و پیگیر رفع حصر سران فتنه است اگر نمی‌داند بداند که فتنه شوم 88 حاصل عملکرد برخی از صاحبان زر، زور و تزویر بود که با آتش شرارت و خباثت خود اقتدار جمهوری اسلامی را خدشه‌دار ساختند و در عرصه جهانی زمینه اعمال تحریم توسط آمریکا علیه ملت ایران را فراهم ساختند.
0609---0915
* در برنامه تیتر یک سیمای جمهوری اسلامی مدیرانی که از شرکت‌های خودروساز ایران خودرو و سایپا دعوت شده و می‌شوند مرتب به مخاطبین القای وضعیت بحران می‌کنند. بنده در طول 65 سالی که از خداوند عمر گرفته‌ام دو دستگاه اتومبیل بیشتر عوض نکرده‌ام. غرض اینکه خودرو کالای استراتژیک نیست. دولتمردان ما چرا و با چه هدفی به جامعه ناامیدی تزریق می‌کنند؟
گیلانی
* هندی‌ها در گذشته برای استقلال و خوداتکایی خود اقدام به آتش زدن لباس‌های خارجی کردند. ما ایرانیان در ایران حداقل از کالاهای خارجی استفاده نکنیم و کمک کنیم اقتصاد مقاومتی در کشور شکل بگیرد.
حیدری
* انتظار می‌رفت قوه قضائیه بعد از کسب اجازه از رهبر معظم انقلاب برای برخورد قضایی سریع و قاطع با مفسدین اقتصادی در محل‌های جرم دادگاه تشکیل داده و بدون از دست دادن فرصت شاهد به مجازات رسیدن متجاوزین به حقوق مردم می‌بودیم.
دکتر طوسی‌زاده
* مطالب دادگاه آقای مشایی را خواندم این سوال برای بنده پیش آمده که چرا دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی از همان زمانی که متوجه ارتباط جاسوسان خارجی با ایشان می‌شوند اقدام به دستگیری مشایی نمی‌کنند و امروز بعد از گذشت چندین سال به این پرونده رسیدگی می‌شود؟
4897---0914
* وقتی بعضی از هنرپیشه‌های ناآگاه به دستگاه قضایی به خود این جسارت را می‌دهند که خیلی راحت برخورد قوه قضائیه با جاسوسان محیط زیست را زیر سوال ببرند هیچ بعید نیست که برخورد با مفسدین اقتصادی هم با این فشارها و هجمه‌ها به جایی نرسد.
8717---0936
* آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور به وزیر اطلاعات و فرماندهی نیروی انتظامی کشور دستور داده فردی را که اقدام به بریدن گوش نوجوان زباله‌گرد کرده بازداشت کنند ولی ایشان در رابطه با عوامل به‌وجود آورنده فاجعه اقتصادی کشور کاری نمی‌کند و کاملاً بی‌تفاوت است.
2433---0911
* مافیای وارد کننده برنج از خارج این بار مردن ماهی‌های دریای شمال را بهانه‌ای برای جلوگیری از کشت برنج قرار داده تا به مطامع خود برسند.
8096---0911
* بنده به جای آقای رئیس‌جمهور و دیگر اعضای دولت عرق شرم ریختم که رهبر معظم انقلاب در مورد امور جزئی مثل تولید و توزیع درست پوشک در کشور تذکر دادند. دولتمردان ما چه می‌کنند؟
5941---0912
* نگه داشتن کالا در گمرک فرقی با احتکار ندارد و موجب نایاب شدن کالا و گرانی خواهد شد. به ویژه اینکه بعضی از کالاها برای ایمنی و جان مردم اهمیت حیاتی دارد فلذا باید هر چه سریع‌تر ترخیص بشوند.
2986---0915
* آمریکا بعد از ناکامی از فتنه 88 توسط پیاده‌نظام خود جنگ اقتصادی را به داخل کشور کشانده و فشار تحریم‌ها را متوجه مردم کرده است. دولتمردان به جای اینکه اقدام به مقابله بکنند ساز ناامیدی می‌زنند و در این شرایط ملت را بی‌پناه رها کرده‌اند.
0210---0915
* حق این است که قوه قضائیه فرد بی‌شرفی که کادر شریف پلیس راهور را با بی‌حیایی تمام مورد ضرب و شتم قرار داده به اشد مجازات برساند تا درس عبرت برای جامعه بشود. او فقط به ‌آن افسر وظیفه‌شناس و نیروی انتظامی اهانت نکرده است بلکه علیه همه مردم دست به جنایت زده است.
2982---0918
* خاک زیر کفش‌های مأمور لایق و وظیفه‌شناس پلیس راهور کشورمان که مورد ضرب و شتم فردی حیوان‌صفت قرار گرفته از تمام ثروت و دارایی فرد متجاوز بیشتر ارزش دارد.
یک پیام
* روزنامه‌های زنجیره‌ای در این شرایط بد اقتصادی کشور فکر و ذهنشان رفع حصر از سران فتنه و برپایی کنسرت شده است. متأسفانه زندگی پرمشقت مردم برای آنان اهمیتی ندارد.
9590---0914
* ارائه خدمات مناسب به مردم از سوی دولت تمام تحریم‌های آمریکا را بی‌اثر می‌کند. مشکل کشور این است که دولت و دولتمردان به فکر ملت نیستند.
2146---0913
* به آقای شریعتمداری مدیر مسئول محترم روزنامه عرض می‌کنم در پیگیری‌ مطالبات ملت از طریق نقد دولت و دولتمردان کوتاه نیاید. خدا را قسم می‌خورم یک میلیون و 150 هزار تومان حقوق می‌گیرم و 3 فرزند دانشجو دارم. چند ماه است که رنگ گوشت را ندیده‌ایم. بیشتر مواقع ماکارونی خالی می‌خوریم. متاسف هستم که آقای رئیس جمهور این مملکت خیلی راحت خلاف واقع می‌گوید.
مهرافزا
* سرنگ آمپول از 150 تومان به 450 تومان رسید. پس این همه ادعای عدم افزایش قیمت کالاهای پزشکی فقط شعار است؟
2696----0912
* نرخ بیمه شخص ثالث خودرو به مرز دو میلیون تومان رسیده است چرا صدای هیچ‌کس درنمی‌آید؟ مجلس و نمایندگان جلوی این اجحاف را بگیرند.
8949---0912
* وزارت آموزش و پرورش برای کاهش هزینه‌های این وزارتخانه اقدام به کم کردن ساعات درسی مدارس کرده است. این کار پاک کردن صورت مسئله است و نمایندگان مردم باید در آن ورود پیدا کنند.
5255----0915
* پل برقی ضلع شمالی میدان امام حسین‌(ع) مدتی است خراب شده و از تعمیر آن خبری نیست. در حالی که مردم از پل‌های برقی میرداماد و ظفر در طول 24ساعت به اندازه یک ساعت این پل عبور نمی‌کنند و در صورت خرابی بلافاصله تعمیر می‌شوند!
رحمانی
* بسیجیان زحمت می‌کشند اجناس و کالاهای احتکار شده را کشف و تحویل مسئولان امر می دهند ولی مهم این است که زحمت این عزیزان هدر نرود و ضمن برخورد با محتکران، اجناس مصادره شده عرضه بازار گردد.
5364----0912
* فقط با اشد مجازات محتکران و مصادره انبار کالا و  اموال نامشروعشان می‌توان بازار آشفته فعلی کشور را سروسامان داد و آرامش را به جامعه برگرداند.
0210----0915
* در شهرستان نور خیابان پامچال با اینکه حسینیه و باشگاه‌ ورزشی در‌ آن واقع شده فاقد آسفالت است. امیدواریم شهرداری شهر رسیدگی کند.
2551---0933
ارسال با پیامک ارسال به دوستان