کد خبر: ۱۴۱۳۹۷
تاریخ انتشار:۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
ادامه برنامه دیدارهای هفته ششم لیگ برتر فوتبال


  پنجشنبه 22 شهریور 1397
* نفت‌ مسجد سلیمان ........................................................... استقلال (ساعت 20)
* پرسپولیس ............................................................... نساجی مازندران (ساعت 20)

برنامه هفته هفتم لیگ برتر فوتبال – جام خلیج فارس
جمعه 30 شهریور 1397
*ماشین‌سازی‌تبریز..................................................پارس جنوبی جم(ساعت18:45)
*صنعت نفت آبادان.....................................................................پیکان(ساعت19:30)
*سپاهان اصفهان .......................................................فولاد خوزستان(ساعت19:30)
شنبه 31 شهریور 1397
*استقلال خوزستان..............................................................ذوب آهن(ساعت18:45)
*سایپا.....................................................................نفت‌ مسجدسلیمان(ساعت18:45)
*نساجی مازندران.........................................................استقلال تهران(ساعت18:45)
یکشنبه 1 مهر 1397
*پرسپولیس.................................................................سپیدرود رشت (ساعت18:45)
*پدیده مشهد..........................................................................تراکتورسازی(ساعت19)

برنامه دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
دوشنبه 26 شهریور 1397
*السدقطر........................................................................ استقلال ایران(ساعت20:30)
*پرسپولیس ایران............................................................. الدحیل قطر(ساعت۱۸:۳۰)
ﺳﻪشنبه 27 شهریور 1397
*تیانجین چوانجیان..............................................................کاشیما آنتلرز(ساعت16)
چهارشنبه 28 شهریور 1397
*سوون سامسونگ..................................................... چونبوک موتورز(ساعت14:30)

برنامه مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال
چهارشنبه ۲۱ شهریورماه ۹۷
* استقلال خوزستان .............................................. شاهین بندر انزلی (ساعت ۱۸:۵۰)
 پنج‌شنبه ۲۲ شهریورماه ۹۷
* ستاره کاسپین بابل .................................................. ماشین‌سازی تبریز (ساعت ۱۷)
* ذوب‌آهن اصفهان ......................................................... پدیده مشهد (ساعت ۱۸:۳۰)
* سایپا تهران..................................................................... سردار بوکان (ساعت ۱۸:۴۰)
جمعه ۲۳ شهریورماه ۹۷
* پیکان تهران ..........................................................پارس جنوبی جم (ساعت ۱۸:۴۰)
* صنعت نفت آبادان ..................................................تراکتورسازی تبریز ( ساعت ۲۰)
* پدیده ملک‌شاهی ایلام ....................................................... مس کرمان (ساعت ۱۷)
* سیراف کنگان بوشهر .......................................خونه به خونه مازندران (ساعت ۱۷)
* ملوان بندرانزلی...........................................................سپیدرود رشت (ساعت ۱۷:۴۵)
* سپاهان اصفهان.................................................. شهرداری ماهشهر (ساعت ۱۸:۳۰)
شنبه ۲۴ شهریور ۹۷
* چوکای تالش........................................................... داماش گیلانیان (ساعت ۱۶:۳۰)
* استقلال جنوب تهران ................................................ مقاومت تهران(ساعت۱۸:۴۰)
* فولاد خوزستان ........................................................ مس شهربابک (ساعت ۱۸:۵۰)
دوشنبه ۲۶ شهریورماه ۹۷
* نساجی مازندران ....................................................... شاهین لردکان (ساعت ۱۸:۴۵)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
*پرسپولیس- نود ارومیه( زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود.)
* نفت مسجد سلیمان- استقلال تهران (زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود.)

برنامه پخش زنده ورزش از تلویزیون
پنجشنبه 15 شهریور
فوتبال لیگ ملت های اروپا
*آلمان .................................................................. فرانسه(ساعت23 - شبکه ورزش)
جمعه 16 شهریور
فوتبال لیگ ملت های اروپا
*ایتالیا ....................................................... لهستان(ساعت: 23:15 - شبکه ورزش)
ارسال با پیامک ارسال به دوستان