کد خبر: ۱۴۱۳۹۱
تاریخ انتشار:۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال
فینال زودرس در کویر و تقابل مربیان استقلالی در پایتخت
هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه برگزار می‌شود و در حساس‌ترین مسابقه تیم صدرنشین اکسین میهمان مس کرمان است.

دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته اول روز جمعه برگزار می‌شود. اکسین البرز تیم صدرنشین باید در کرمان به مصاف مس برود. شاگردان فراز کمالوند صدرصد امتیازها را تا هفته سوم جمع‌آوری‌ کرده‌اند و با ۹ امتیاز و بدون گل خورده به عنوان یک مدعی خودشان را مطرح کرده‌اند اکنون این تیم کرجی باید در کویر به مصاف تیم خوب مس کرمان برود. این مسابقه را می‌توان یک فینال زودرس در لیگ یک دانست. دو تیم مربیان کارکشته‌ای دارند و نادر دست‌نشان و فراز کمالوند سابقه‌ زیادی در مربیگری در لیگ برتر هم دارند. مس کرمان در صورت پیروزی در این دیدار شانس صدرنشینی در لیگ را دارد اما بعید است شاگردان فراز کمالوند به این راحتی صدر جدول را به تیم دیگری بدهند.
در انزلی ملوان میزبان تیم کارون اروند خرمشهر است. ملوان فصل را با منفی سه امتیاز شروع کرد و طبیعی است که از دیگر رقبا عقب‌تر باشد اما اکبر میثاقیان تلاش کرده تیم کارون را برای صعود به لیگ برتر بسازد. قطعا یکی از جذاب‌ترین بازی‌های هفته در انزلی بین این دو تیم برگزار می‌شود. فرهاد پورغلامی می‌خواهد با حمایت هواداران ملوان سه امتیاز از کارون بگیرد اما تیم‌های میثاقیان به راحتی تسلیم نمی‌شوند.
در تهران مس رفسنجان میهمان تیم بادران تهران است. بادران در جام حذفی اسیر شگفتی شد و مقابل تیم چوکای تالش شکست خورد. مهدی پاشازاده سرمربی بادران برای جبران آن شوک بزرگ لیگ یک را جدی‌تر از قبل دنبال خواهد کرد. علی سامره هم در این فصل تیم خوبی ساخته است. تقابل دو استقلالی سابق دیدنی خواهد بود. علی ۳۰ ثانیه و مهدی پاشا یادآور خاطرات زیادی برای هواداران استقلال هستند. برنامه هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال- جام آزادگان به این شرح است:
جمعه 16 شهریور 1397
*گل‌گهر سیرجان...........................خونه به خونه (ساعت16:50)
*سیاه‌جامگان................................قشقایی شیراز (ساعت18:10)
* مس کرمان .................................. اکسین البرز (ساعت18:30)
* فجر سپاسی شیراز...................شاهین بوشهر(ساعت 18:45)
* شهرداری تبریز........................نماینده ارومیه (ساعت 18:45)
* بادران تهران..............................مس رفسنجان (ساعت18:50)
* ملوان انزلی............................کارون اروند خرمشهر(ساعت19)
* شهرداری ماهشهر...........................آلومینیوم اراک(ساعت20)
ارسال با پیامک ارسال به دوستان