کد خبر: ۱۴۱۳۹۰
تاریخ انتشار:۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
تمام تمرکزمان برای دیدار با ازبکستان است
کی‌روش: موضوع ۶۰۰ هزار دلار صحیح باشد با زانو تا دوبی می‌روم!
سرمربی تیم‌ملی فوتبال می‌گوید اگر پیشنهاد آرژانتین و کلمبیا برای بازی دوستانه با ایران و درآمد ۶۰۰ هزار دلاری ایران از این بازی‌ها واقعیت داشته باشد، معجزه رخ داده است.

کارلوس کی‌روش در حاشیه چهارمین جلسه تمرین تیم‌ملی که دیروز در ورزشگاه‌ آزادی برگزار شد، در خصوص مسایل مختلفی به اظهارنظر پرداخت که گزیده‌ای از صحبت‌های وی در ادامه می‌آید:
* ما یک بازی دوستانه در راه آماده‌سازی‌مان با ازبکستان داریم. تمام تمرکز ما برای آن بازی است و با احساس مسئولیت بالا برای این بازی آماده می‌شویم. بیشتر بازیکنان در این اردو آماده هستند و سعی می‌کنیم با ۲۵ بازیکن عازم ازبکستان شویم. درست است که اسکلت اصلی تیم حضور دارند اما سعی می‌کنیم از بازیکنان جدید هم استفاده کنیم. همان طور که قبلا‌اشاره کردم، در بیرون از تیم‌ملی کارهای پشتیبانی در حال انجام است و امیدواریم شرایط بهتر شود و به آنچه می‌خواهیم دست پیدا‌کنیم.
* درست است که هنوز راجع به خودم خیلی مسائل هنوز قطعیت پیدا نکرده اما در مورد سردار و مسائل دیگر کارهای خودمان را انجام می‌دهیم تا به نتیجه خوب برسیم. سردار یکی از بازیکنان مهم تیم ماست. مطمئن هستم که مشکلات پیرامون سردار حل می‌شود. این یک مسئله جدی است و تا وقتی من هستم، فرقی نمی‌کند بازیکن از کجای ایران باشد. اگر بازیکنی خوب باشد در تیم‌ملی حضور دارد. اینکه یک بازیکن ۲۴ ساله بخواهد از تیم ملی خداحافظی کند، اتفاق خوبی نیست.
* درباره بازی با آرژانتین و کلمبیا که گفته می‌شود درآمد ۶۰۰ هزار دلاری برای فدراسیون فوتبال ایران دارد، باید بگویم که چه کسی این را گفته است؟ شما نامه‌ای دارید که به فدراسیون فوتبال فرستاده شده است؟ من حتی از این موضوع اطلاع ندارم و اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، یک معجزه است. واقعا اگر چنین پیشنهادی درست باشد، حاضرم با زانو تا دوبی پیاده بروم! بعد از این همه سال و مشکلاتی که داشتیم، جای تعجب است که چنین پیشنهادی داریم.
* مشکلات وجود دارد ولی باید همه مثبت نگاه کنیم تا مشکلات حل شود و در جام‌ملت‌ها موفق باشیم. وقتی دلار می‌رود بالا، آقای تاج باید این مشکل را حل کند و وقتی که رونالدو برود بالا، این یک مسئله فنی است و من باید آن را حل کنم.
ارسال با پیامک ارسال به دوستان