کد خبر: ۱۴۱۱۶۸
تاریخ انتشار:۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۳
رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش:
از لحاظ محاسبات سیاسی احتمال وقوع جنگ نظامی وجود ندارد
حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر دیروز (یکشنبه) در دیدار فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این قرارگاه را بخشی بسیار حساس از نیروهای مسلح و در خط مقدم مقابله با دشمنان ایران خواندند و بر افزایش آمادگی‌ها و توانمندی‌های پدافند هوایی و کارکنان آن تأکید کردند.
در این دیدار که به مناسبت روز پدافند هوایی برگزار شد، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه از لحاظ محاسبات سیاسی، احتمال وقوع جنگ نظامی وجود ندارد، افزودند: درعین‌حال نیروهای مسلح باید با هوشیاری و با مدیریت کارآمد و چابک، توانایی‌های انسانی و تجهیزاتی خود را روزبه‌روز ارتقا دهند و بدانند هر گامی که در جهت تقویت آمادگی‌های نیروهای مسلح برداشته شود، یک عبادت و حسنه در نزد پروردگار متعال است. در این دیدار، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این قرارگاه بیان
کرد.
برگزاری نخستین جلسه درس خارج فقه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در سال تحصیلی جدید
نخستین جلسه‌ درس خارج فقه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در سال تحصیلی جدید در حسینیه‌ امام خمینی(رحمهًْ‌الله علیه) برگزار شد.
نخستین جلسه درس خارج فقه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال تحصیلی جدید، صبح یکشنبه با حضور جمعی از فضلا و طلاب علوم دینی در حسینیه امام خمینی (رحمهًْ‌الله علیه) برگزار شد.
ارسال با پیامک ارسال به دوستان