کد خبر: ۱۴۰۶۷۱
تاریخ انتشار:۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲
کیهان و خوانندگان33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

*‌ آقای رئیس جمهور در هفته دولت گفته حضرت امام دستانش را به طرف مردم دراز کرد ولی نگفت امام هرگز در مقابل آمریکا کوتاه نیامد و همچنین نگفت امام با اشرافی‌گری و زندگی تجملی دولتمردان مخالف بود و هرگز دست از ساده‌زیستی برنداشت.
8068---0912
* برنامه تجدید پیمان هرساله آقای رئیس جمهور به همراه اعضای هیئت دولت با حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران هیچ سنخیتی با عملکرد آنان ندارد. متاسفانه این کار هر ساله دولت به صورت یک نمایش درآمده و اثر معکوس دارد. چون نگاهی به صحیفه امام نشان می‌دهد هیچ نسبتی بین عملکرد این آقایان و خواسته‌های آن بزرگ سفر کرده وجود ندارد.
9527---0913
* اینکه دولتمردان هر ساله در سالگرد هفته دولت با حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران شعارگونه برخورد کنند و با عملکرد خود اقدام به ذبح‌ آرمان‌های آن حضرت نمایند دانسته و یا ندانسته تصویر نوعی دوگانگی در حرف و عمل را از خود به اذهان متبادر می‌سازند.
2805----0916
* بسته 18 میلیون یورویی اروپا برای تحقیر ایران است بنده که یک کشاورز قمی هستم از این تحقیر خونم به جوش آمده چرا دولتمردان ما تا این حد بی‌خیال شده‌اند و حاضرند هر ذلتی را بپذیرند؟
ابوالقاسمی از قم
* درباره بسته مالی 18 میلیون یورویی کشورهای اروپایی بنویسید برای ایران صداقت اروپا مهم بود که معلوم شد صداقت ندارند. امیدواریم دولتمردان، به این ترفند آنان توجه داشته باشند.
5950----0912
* متهمان دستگیرشده و مدیران دولتی متولی حراج کردن و به هدر دادن ارز و سکه خطای بزرگی را مرتکب شدند آنها به همه ملت به ویژه سپرده‌گذاران ضرر زدند و ارزش پول ملی را به حداقل رساندند. دستگاه قضائی باید اتهامات آنها را در اولویت رسیدگی در محاکمه قرار دهد. چرا که آنها نقش ستون پنجم را در جنگ اقتصادی دشمن علیه ملت ایران ایفا کرده‌اند.
8313---0919 و 1938---0937
* بی‌شعوری فرزند یکی از سفرای وزارت خارجه کشورمان به جایی رسیده که گفته کسانی که نمی‌توانند ثروت و زندگی ما آقازاده‌ها را مشاهده کنند بهتر است بمیرند!
2143---0913
* نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی الگویی همچون شهید مدرس در دفاع از حق ملت دارند. این‌طور نباشد که رئیس جمهور در 97/6/7 به مجلس بیاید و حرف‌های تکراری خود را بزند و برود. نمایندگان شجاع باید وضعیت بغرنجی را که بر سر ارز و سکه و بیت‌المال آمده و مردم فقیر را فقیرتر و 4 درصدی‌ها را غنی‌تر کرده و ارزش پول ملی را به شدت کاهش داده است و ده‌ها وعده و وعید را که در حد شعار و فریب مردم و صرفا برای کسب رای داده شده از رئیس جمهور سوال کنند.
علیمردانی
* ملت ایران از زوزه گرگ‌ها(آمریکایی‌ها) ترسی به دل راه نمی‌دهد. این موریانه‌ها یعنی دشمنان داخلی نظام هستند که با نفوذ در ارکان تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر کشور خانه را ویران می‌سازند. باید موریانه‌ها را از این پیکره زدود.
3664---0912
* تخم‌مرغ شانه‌ای 20 هزار تومان، گوشت بالای 50-60 هزار تومان، برنج هندی از 3800 تومان به 7500 تومان و... نشانه تورم 10 درصدی است؟! یا محاسبه‌کنندگان بسته‌بندی‌های ارزان در منازل خود دریافت می‌کنند یا اینکه جزو حقوق‌بگیران نجومی‌اند و این افزایش‌های قیمت تاثیری در زندگی آنها ندارد. اگر مثل قشر بازنشسته با حقوق‌های یکی دو میلیون بودند قطعا متوجه می‌شدند که تورم در چه وضعی است!
فراهانی
* دولتمردان چگونه رویشان می‌شود که بگویند تورم در این مدت یک درصد افزایش یافته است؟ با توجه به قبح گناه دروغگویی مطرح کردن تک‌رقمی بودن تورم چه حکمی دارد؟
جلالی- مشهد و  8455---0912
* اعلام نرخ تورم 9/7 درصد! برای مرداد، بیشتر شبیه طنز است. دولت با اعلام این نرخ تورم، خود را مایه مزاح برای همه و حتی طرفدارانش کرده است! با این نرخ تورم دولت عدم صداقت خویش را ثابت کرد و نشان داد که حرمتی برای خویش قائل نیست!
1648---0915 و 1713---0915
* به خاطر ادعای تک‌رقمی بودن تورم حقوق ما بازنشسته‌ها فقط 10 درصد افزایش یافت ولی خودرویی که 30 میلیون بود به 52 میلیون رسید. یک بازنشسته پس از 40 سال سابقه کار و دو فرزند بیکار چرا نباید قادر باشد یک خودرو برای خود تهیه کند؟!
1135---0927
* چقدر خوب است رسانه ملی در سالگرد مناظرات انتخاباتی، سخنان و قول و وعده‌هایی که کاندیداها می‌دهند را بدون سانسور و به طور کامل پخش کند تا هم بر بصیرت مردم افزوده شود و در انتخابات بعدی دقت و توجه بیشتری داشته باشند و هم در صورت لزوم نمایندگان در انجام وظایف قانونی خود از آنها استفاده کنند.
4850---0919
* چرا با صاحبان انبارهای لوازم خانگی در اطراف تهران که حاضر به توزیع اجناس دپو شده در داخل انبارهای خود نیستند برخوردی صورت نمی‌گیرد؟
کرمی
* آمارهای رسمی نشان می‌دهد حجم نقدینگی کشور در 5 سال دولت آقای روحانی سه برابر شده و امروز به مرز 1582 هزار میلیارد تومان رسیده است. علت آن چاپ پول از سوی بانک مرکزی و قرض دادن به بانک‌های خصوصی می‌باشد. همین امروز دوباره اعلام شد سری جدیدی از اسکناس به بازار تزریق خواهد شد.
5076---0916
* در خبرها آمده بود که دولت‌های فرانسه، هلند و انگلیس پروازهای خود به ایران را لغو کرده‌اند! این که چیز جدیدی نیست، شرکت‌های پژو، رنو و توتال هم قبل از آن، کشورمان را ترک کردند! این همان گلابی ‌برجام است. فدای سر دولت تدبیر و امید!
سوری
* قیمت خودرو پراید از 21 میلیون به 34 میلیون تومان افزایش یافته است. مبارزه با گران‌فروشی و فساد اقتصادی چه زمانی جدی خواهد شد؟
6310---0916
* در بعضی از برنامه‌های سیمای جمهوری اسلامی ایران مانند «وقتشه» یا «کودک‌شو» و همچنین در برخی از تبلیغات رسانه ملی خیلی راحت مرزهای حیا و عفت در روابط زن و مرد نامحرم توسط مجری برنامه زیر پا گذاشته می‌شود. چه کسی باید پاسخگو باشد؟
0042---0918
* تهویه هوا و صوت مصلی امام خمینی دو مشکل حل نشده است که متاسفانه مسئولان امر تاکنون برای رفع آنها اقدامی نکرده‌اند و نمازگزاران در روزهای جمعه هر هفته به دلیل وجود این دو مشکل در رنج و عذاب هستند.
7564---0937 و 9662---0902
* مسئولان سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح چرا دارویی را که رابطه مستقیمی با مجروحیت جانبازان دارد از زیر پوشش بیمه خارج کرده است؟!
علی سلیمانی - کرمانشاه
* با گذشت چهل سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، هنوز وقتی با قطار عازم مشهد می‌شویم باید استرس محدودیت زمانی خواندن نماز را داشته باشیم! چرا؟! تاخیر در حرکت قطارها خیلی اتفاق می‌افتد، اما هیچ‌وقت به ساعت نماز افزوده نمی‌شود!
4165---0912
پاسخ روابط‌عمومی شهرداری منطقه 22
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه‌ 97/5/4 درخصوص آسفالت بزرگراه آزادگان و بلوار کوهک و خیابان هوانیروز به اطلاع می‌رساند: با پیگیری‌های صورت گرفته توسط حوزه فنی و عمرانی منطقه 22 مجوزهای لازم جهت عملیات بهسازی و روکش مکانیزه آسفالت بلوار کوهک و هوانیروز اخذ گردیده است که پس از برگزاری مناقصات مربوطه و ابلاغ قرارداد در دستور کار قرار خواهد گرفت!
لازم به ذکر است تراش و روکش بزرگراه آزادگان توسط سازمان مهندسی شهر تهران انجام می‌گردد و از حیطه وظایف این منطقه خارج می‌باشد.
پاسخ روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
درپاسخ به مطلب مندرج در روزنامه به تاریخ 97/5/17 با عنوان «اکثر اتوبوس‌های بلوار ابوذر - ناصرخسرو سیستم سرمایشی ندارند.» اعلام می‌دارد: برخی از اتوبوس‌هایی که در گذشته از طریق دولت واگذار شده بود و دارای عمر بالایی می‌باشند، فاقد سیستم سرمایشی هستند که به محض نوسازی و یا تحویل اتوبوس نو، نسبت به جایگزینی آنها اقدام خواهد شد.»

ارسال با پیامک ارسال به دوستان